Czy zwykła antena satelitarna będzię ściągać więcej programó

Bardzo dobry program do obsługi tunerów SAT - ProgDVB.

Tuner SAT służy tylko do odbierania kanałów z satelity, czyli tylko cyfrowych. Dodatkowo ten tuner, który Ci podałem umożliwia za pomocą oprogramowania casablanca dostęp do niektórych stron www.

Karty DVB - Twinhan, SkyStar2

Programy - DvbDream, AltDVB, DVBViewer(płatny)

Jeśli masz kasę to rozglądnij się za kartami DVB-S2, jest to system który wolno aczkolwiek systematycznie wypiera DVB-S, Większość kanałów HDTV jest nadawana w tym systemie.

A może są jakieś tunery cyfrowe i analogowe?

W dniu 14.07.2008 , o godzinie 20:55 został dopisany post przez PawelekCIACHO

Możecie coś polecić? Coś o 200 zł.

A nie lepiej kupić Polsat Cyfrowy Mini za 9zł 90gr miesięcznie?

xenu , masz racje 10 zł co miesiąc i sprawa rozwiązana,tylko wybrać dobry dekoder z oferty polsatu, bo jest chyba w tej chwili 8 modeli

no ale to jest bez sensu bo za te marne 10 zł to są tylko kanały niekodowane więc równie dobrze mgę kupić sobie dekoder na np.allegro i mieć te same kanały co są w pakiecie mini za DARMO!! :x

nie tylko tu poczytaj jakie kanały się znajdują

zgadzam się z cwaniak** iem. to strata kasy. a ja i tak już postanowiłem. na razie kupuję analogowy tuner tv. potem dopiero oddzielnie cyfrowy. znalazłem pewien model który ciągnie analog=cyfrówkę DVB-S oraz DVB-T ale nie wiem czy zadziała na mojej płycie głównej. może ocenicie?**http://allegro.pl/item394747487_3w1_dvb … rcie_.htmlco o tym myślicie?

Jeśli myślisz, że Polsat, TV4, TVN, TVN7, TVP1, TVP2 są niekodowane to się grubo mylisz.

xenu, masz rację

no co ty nie powiesz??

jeśli mam płacić 10 zł za TVN7 to dzięki bardzo za taki układ ,a resztę programow to mam ze zwykłej antenki :stuck_out_tongue: