Czym lub jak ustawić prędkośc na kompie syna - pomocy

Witam

Mama neta i podzieliłem go radiowo. Chce ograniczyć dla syna prędkość max w granicach 256 a 300kbs. Problem w tym że modem przez który syn pobiera Internet czyli DWL2100Ap ma w opcji minimalna prędkość 1Mb. Ja chcemy dąć 256 lub 300 kbs . Używałem paragramu Bndwidth contro ller - ustawiłem w nim 300kbs. Ale syn program wyłączał i już miał normalną prędkość. Czy można to, jakość ustawić w systemie? Mam win XP Home. A Modem połączony jest z kompem przez port Lan. Czy można ustawić ten Port w komputerze syna tak aby pobierał dane z max 300kbs dzięki wielkie za pomoc.

Posłuchaj, po co tworzysz dwa te same tematy ?

Bo są to dwa oddzielne podtematy. Nie wiem dokładnie gdzie umieścić swój temat wiec dałem go tu i tam… Z jednej strony można go zaliczyć do sieci z drugiej zaś do systemu win.

Np NetLimiter instalujesz go na komputerze syna i tam go skonfigurujesz Więcej informacji znajdziesz w sieci www.gooogle.pl

Był taki temat niedawno proszę oto link viewtopic.php?f=15&t=243295

Na DWL-2100 ustawiłeś tylko prędkość bezprzewodową a to nic nie daje, bo to nie jest ograniczanie pasma.

Musisz NetLimiter itp. na jego komputerze, albo jeszcze router.

DWL-2100 to acces point ;] sam mam narazie takie dwa do odbierania i nadawania sygnału na strychu.

dzieki za pomoc sprawdzimy czy syn sie pozbędzie tego programu. bo te wcześniejsze gdy widział że jest uruchomiony to otrazu stopowałł€żęśąął na wiecej. dzięki za pomoc jeszcze raz