Czym "objawia" się ban na czyimś Facebooku?

Witam,

Zarejestrowałem się na facebooku VECTRY.

Kilka razy ponarzekałem na prędkośc internetu, i teraz gdy chcę się zalogować na ich facebook mam tylko białą stronę.

Czy dostałem ban(ana)? :wink:

Pewnie tak. Jak widać “kogoś” prawda w oczy kole, “Gdzie indziej” jest to samo, jak masz inne zdanie niż …, i wdasz się w merytoryczną dyskusję, a do tego jeszcze masz mocne argumenty - to po Tobie, jak widać u mnie.

Gdybyś dostał bana to raczej widniałaby istotna informacja, że np, tylko znajomi mogą przeglądać profil albo że są inne ograniczenia, ewentualnie jak możesz to daj zrzut aby lepiej zapoznać się z sytuacją.

Jeśli masz na myśli ostrzeżenia, to za darmo ich na pewno nie dostałeś :slight_smile:

Pozdrawiam!

Oto screen:

przechwytywanie2p.th.jpg

Ewidentnie widać, że strona skończyła się ładować.

Wejść na ich (VECTRY) profil mogę normalnie, ale gdy chcę się zalogować pojawiają się takie cuda. :frowning:

Dodam, że dzieje się tak na każdej przeglądarce (IE, Opera, FF) :frowning:

Co Ty możesz wiedzieć, dostałem za powiedzenie pewnego przysłowia, mówiącego o “kimś” prawdę. Jak widać “tylko cnota krytyki się nie boi”, to kolejne przysłowie, co “niektórzy” ich nie rozumieją, a wiadomo, że przysłowia są mądrością narodu, niestety jak widać nie dla wszystkich.

I tylko na ich profilu? Jeśli tylko u nich to może napisz do admina, aby wyjaśnił sytuację, moim zdaniem powinna być jakaś stosowana informacja, że chociażby nie masz dostępu/nie możesz przeglądać tego profilu, bo ktoś coś tam zablokował :slight_smile:

Pozdrawiam!