Czym odinstalować sterowniki?

Witam. Mam problem ze sterownikami do odinstalowanego urządzenia, a właściwie programu-urządzenia (ESET Personal Firewall). I w żaden sposób nie mogę się ich pozbyć. Próbowałem programem Driver Magician i niby udało się odinstalować driver i na liście go nie ma, jednak w zainstalowanych obiektach połączenia sieciowego nadal widnieje owy firewall. :? Jakim programem mogę to usunąć???

Witam

Użyć np programu driver cleaner lub jv16 power tools

Niestety żaden z wymienionych programów nie usunął tego urządzenia.

A próbowałeś usunąć ręcznie a potem przeczyścić ww programami ?

jasne. i o dziwo na dysku (czytaj: w folderach) nic nie zostało. Pozostałości są jedynie w rejestrze, ale usunięcie ich nie za dobrze podziałało na system… musiałem użyć przywracania systemu. Pisałem wcześniej, że w programie Driver Magician znalazłem ślad po tym urządzeniu (sterownikach), usunąłem ale to w sumie nic nie dało. Chyba tak już musi zostać :frowning:

A może został jeszcze wpis w rejestrze? Przeczyść CCleaner-em, do pobrania stąd: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.13.720

@EDIT: Skoro wpisy w rejestrze zostały, a ich usunięcie powoduje problemy to spróbuj też przeczyścić rejestr tym programem co podałem, dodatkowo jeśli jakieś foldery zostały to spróbuj narzędziem The Avenger

Folderów nie ma, a CCleaner nie pomógł.