Czym odtworzyć filmik z komórki?

(trueno2) #1

Witam.

Mam zagwozdkę tego typu, że znajomy przesłał mi na maila filmik kręcony komórka i nie wiem jakim kodekiem/programem mam go odtworzyć u siebie na komputerze. Również chciałem ten plik/film umieścić na video.google.pl, ale nie odpowiada, coś się dzieje, że się nie Upload'uje.

Proszę o porady.

d0c1cc60b5012927med.jpg

(Dzg) #2

RealPlayer odtwarza

(Bunio) #3

Pobierz kodeki QuickTime Alternative , powinno działać

http://www.cdrlab.pl/file_detale_1507.html

Aby wrzucić film np. na Google Video, musisz go najpierw przekonwertować. Wystarczy w Google wpisać 3gp to avi i masz mnóstwo wyników.

(Dzg) #4

a zeby umiescic na google musisz zminic format np programem WinAvi Video Converter

(Szymszejdi) #5

dzg youtube przyjmuje pliki 3gp więc google pewnie też, ja używam quicktime'a do 3gp, moim zdaniem najlepiej odtwarza

(1kalor) #6

Quick Time Alternativ chyba. a jak nie to wpisz w goglach 3gp i poszukaj czym odtworzyć.

(szumi) #7

Nokia Multimedia Player :smiley:

(Placio74) #8

Cóż... tak jak było wspomniane.

Na pewno QuickTime Player 7 lub QuickTime Alternative + praktycznie dowolny odtwarzacz).

Ale również Haali Media Splitter + ffdshow + praktycznie dowolny odtwarzacz.

A także oczywiście VLC media player i MPlayer (MPUI, SMPlayer).

Nie odpowiada? Napisz bardziej konkretnie.

Przed chwilą bez problemu 'wrzuciłem' plik 3GP (H263/AMR) na Google Video - zaraz po uploadzie została wykonana (automatycznie) rekompresja i mogłem obejrzeć filmik (także ściągnąć - FLV, AVI, MP4).

(Kubekster) #9

Przekonwertuj programem WinAVi converter a potem otwórz w AllPlayer :slight_smile:

(Ero 11) #10

albo przekonwertuj Kate's Video Converter i odtwórz Real Player , Quick Time ,AllPlayer