Czym odtworzyć filmik z komórki?

Witam.

Mam zagwozdkę tego typu, że znajomy przesłał mi na maila filmik kręcony komórka i nie wiem jakim kodekiem/programem mam go odtworzyć u siebie na komputerze. Również chciałem ten plik/film umieścić na video.google.pl, ale nie odpowiada, coś się dzieje, że się nie Upload’uje.

Proszę o porady.

d0c1cc60b5012927med.jpg

RealPlayer odtwarza

Pobierz kodeki QuickTime Alternative , powinno działać

http://www.cdrlab.pl/file_detale_1507.html

Aby wrzucić film np. na Google Video, musisz go najpierw przekonwertować. Wystarczy w Google wpisać 3gp to avi i masz mnóstwo wyników.

a zeby umiescic na google musisz zminic format np programem WinAvi Video Converter

dzg youtube przyjmuje pliki 3gp więc google pewnie też, ja używam quicktime’a do 3gp, moim zdaniem najlepiej odtwarza

Quick Time Alternativ chyba. a jak nie to wpisz w goglach 3gp i poszukaj czym odtworzyć.

Nokia Multimedia Player :smiley:

Cóż… tak jak było wspomniane.

Na pewno QuickTime Player 7 lub QuickTime Alternative + praktycznie dowolny odtwarzacz).

Ale również Haali Media Splitter + ffdshow + praktycznie dowolny odtwarzacz.

A także oczywiście VLC media player i MPlayer (MPUI, SMPlayer).

Nie odpowiada? Napisz bardziej konkretnie.

Przed chwilą bez problemu ‘wrzuciłem’ plik 3GP (H263/AMR) na Google Video - zaraz po uploadzie została wykonana (automatycznie) rekompresja i mogłem obejrzeć filmik (także ściągnąć - FLV, AVI, MP4).

Przekonwertuj programem WinAVi converter a potem otwórz w AllPlayer :slight_smile:

albo przekonwertuj Kate’s Video Converter i odtwórz Real Player , Quick Time ,AllPlayer