Czym otwierac?

Siemka. Zainstalowalem gre counter-strike i mam kilka plikow o rozszerzeniu *.gcf nie wiem czym je otworzyc, a zajmuja one po kilkaset mega…a wiec cos znacza, bo nie moge otworzyc countera. Z gory thx

chodzi ci o 1.6 steam ?

To pewnie coś na kształt plików *.pak z Quake’a.

jak ci nie działa, tu jest opis http://www.interpc.pl/~pyksel/cscz/modules.php?name=News&file=article&sid=24

*.gcf to są pliki steama, mniejwięcej są to spakowane poszczególne mody do csa, dokładniej nie wiem, nie wtapiałem się w szczegóły :smiley:

Tak o to chodzi, instaluje countera na half-life’a ale nigdzie nie ma zadnych ikon do odpalenia cuontera…nic nie moge znalezc;/…dokladam jeszcze, ze podales strone do cunter strike’a condition zero…nie ma roznicy?? Jeszcze jedno: jak moge sie z toba skontaktowac sloter??(oprocz poczty bo to dlugo trwa:P)??gg, tlen czy cos podobnego?

Pierwsze co to musisz odpalić steama, zainstalowanego i założyć konto. Jak steam zaloguje ci się na konto to bedziesz w traju miał ikonke właśnie klikasz na nią i pokazują Ci się dostępne gry, i wybierasz co potrzebujesz on robi updejta jak zrobi to mozesz grać, chyba, że zrobisz tak jak w tym linku co Ci podałem, możesz klikając na nią w steamie link sobie zrobić, ale itak jak bedziesz z linku chciał zapodać cs`a to przez steam bedzie szlo.

Powinno ci coś z tego pomóc ;] Jak nie to pisz.