Czym otworzyć Kolorgenerator.cfg?

Pobrałam ten program


ale komputer nie ma odpowiedniej aplikacji do otwierania go. Sklep Microsoft oferuje różności, ale one nie otwieraja tego programu. Jakaś rada?

Może notepad++, ale polecam modyfikować ustawienia z zakładki config:

obraz

W pliku są jakieś binarne ustawienia i z miesiąc będziesz ogarniać co i jak:

1 polubienie

Dzięki za odpowiedź. Nie wiem czy dam radę to rozkminiać. Kiedyś używałam czegoś prościutkiego, ale to było na ś.p. iMaku :frowning:

Ja tam nie widzę sensu, po prostu jak chcesz przenieść program to i przenosisz plik konfiguracyjny.

Generalnie jak ja widzę to interesować cię powinny ostatnie znaki (~108 znaków od końca):

Pierwsze kilka to domyślne zapisy koloru wg danego wzorcu np. do pliku html/css, języków programowania itd.

chyba że autor zrobił tak że zapisuje znaki “nul” w niestandardowej ilości (większej niż 1), wtedy będzie trzeba trochę pokombinować jak wstawić w pliku tekstowym znak “nul”. Na szczęście takiego czegoś nie widzę by losowo rosła liczba znaków “nul.

A jak na końcu są z rzędu kilka opcji nul to pewnie odpowiadają za opcjonalną funkcje startu z systemem, stałej pozycji okna. Te opcje są wyżej ukryte w w serii “nul.


A aby dokładnie ustalić co i gdzie ląduje po całkowitym zamknięciu aplikacji trzeba by robić sobie kopie pliku i porównywać gdzie co przybyło albo zniknęło np. jak zapisywany jest klawisz alt albo ctrl ("soh" / “stx”) i mniej więcej po jakiej ilości “nul”.

Witaj, pozbyłam się tego programiku, mam inny, ale bardzo dziękuję za czas jaki mi poświęciłeś. Wesołych świąt!

1 polubienie