Czym otworzyć plik *.exe.part?

(X Bols) #1

Witam

Pytanie jak w temacie.

(adam749) #2

Z czego ściągasz (przeglądarka, program)?? Spróbuj WinRARem.

(Kolmar) #3

Pewnie ściąga za pomocą Firefoksa :wink:

(X Bols) #4

Poszło WinRARem, dzieki, to porgram sciagniety z sieci.

Ale teraz pojawiło sie cos takiego:

C:\Documents and Settings\XXXX\Pulpit\SYS\key*.exe.part nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32.

I co dalej?

Program legalny ? Ściągnięty do końca

(X Bols) #6

Tak, to program ze strony softmania.pl

(adam749) #7

A do końca jest ściągnięty?? Taki plik powstaje podczas ściągania przez Firefoxa. Jak się ściągnie to się zamienia w zwykły plik .exe .

(nic ciekawego) #8

to znaczy tylko tyle że program nie został pobrany do końca,( plik .part powinien się zmienić w plik o normalnym rozszerzeniu (rar) ) lub że jest jakiś błąd w archiwum, pobierz jeszcze raz najlepiej z innego źródła

(X Bols) #9

Ok zrobiłem jak radziłeś i jest znacznie lepiej :slight_smile:

Tylko pojawił sie nastepny komunikat:

“Systwm Windows nie moze uzyskac ddostepu do okreslonego urzadzenia, sciezki lub pliku. Mozesz nie miec uprawnien aby uzyskac dostep do elementu.”

Dodam ze mam konto administratora

(goomish) #10

Nie kombinuj ze zmianą rozszerzenia pliku, uprawnieniami do niego ani programem do jego otwarcia. Po prostu (że po raz kolejny w tym wątku powtórzę) plik nie został pobrany do końca i tyle. Wznów pobieranie aż bedziesz miał 100% pliku na dysku albo pobierz go ponownie jeśli serwer lub program którym pobierałeś nie obsługuje wznawiania pobierania (i tym razem pobierz do końca) i tyle. Nic innego nie dasz rady zrobić.

(X Bols) #11

ale pobiera do konca, pojawia sie komunikat “pobieranie zostało zakończone”

(adam749) #12

To spróbuj ściągnąć z innej strony.

(Olixxx94) #13

dziniak , może być tak, że ściągnie kilkanaście procent pliku i pojawia się monit, że “pobieranie zostało zakończone” (przynajmniej ja tak zauważyłam u siebie). Patrz więc czy liczba procent dochodzi do 100.