Czym otworzyć plik *.exe.part?

Witam

Pytanie jak w temacie.

Z czego ściągasz (przeglądarka, program)?? Spróbuj WinRARem.

Pewnie ściąga za pomocą Firefoksa :wink:

Poszło WinRARem, dzieki, to porgram sciagniety z sieci.

Ale teraz pojawiło sie cos takiego:

C:\Documents and Settings\XXXX\Pulpit\SYS\key*.exe.part nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32.

I co dalej?

Program legalny ? Ściągnięty do końca

Tak, to program ze strony softmania.pl

A do końca jest ściągnięty?? Taki plik powstaje podczas ściągania przez Firefoxa. Jak się ściągnie to się zamienia w zwykły plik .exe .

to znaczy tylko tyle że program nie został pobrany do końca,( plik .part powinien się zmienić w plik o normalnym rozszerzeniu (rar) ) lub że jest jakiś błąd w archiwum, pobierz jeszcze raz najlepiej z innego źródła

Ok zrobiłem jak radziłeś i jest znacznie lepiej :slight_smile:

Tylko pojawił sie nastepny komunikat:

“Systwm Windows nie moze uzyskac ddostepu do okreslonego urzadzenia, sciezki lub pliku. Mozesz nie miec uprawnien aby uzyskac dostep do elementu.”

Dodam ze mam konto administratora

Nie kombinuj ze zmianą rozszerzenia pliku, uprawnieniami do niego ani programem do jego otwarcia. Po prostu (że po raz kolejny w tym wątku powtórzę) plik nie został pobrany do końca i tyle. Wznów pobieranie aż bedziesz miał 100% pliku na dysku albo pobierz go ponownie jeśli serwer lub program którym pobierałeś nie obsługuje wznawiania pobierania (i tym razem pobierz do końca) i tyle. Nic innego nie dasz rady zrobić.

ale pobiera do konca, pojawia sie komunikat “pobieranie zostało zakończone”

To spróbuj ściągnąć z innej strony.

dziniak , może być tak, że ściągnie kilkanaście procent pliku i pojawia się monit, że “pobieranie zostało zakończone” (przynajmniej ja tak zauważyłam u siebie). Patrz więc czy liczba procent dochodzi do 100.