Czym otworzyć plik KRE?

Tak jak w temacie.Czym otworzyć plik KRE?

Google strajkuje?

wystarczy wstukać w wyszukiwarke: kre file extension

…i znależć można np. taką stronke http://docs.kde.org/development/en/extr … cipes.html

co sugeruje użycie programu krecipes

chodzi ci o rozszerzenie .kre? Szczerze mówiąć 1-wszy raz słysze o tym rozszerzeniu. A skad to pobierałas? I do czego na ci słuzyc ten plik? Sam to jakimś programem utworzyłeś?

eMPe 76 a ja szukałem rozszeżnia pod Windowsa :cry: :cry: Trzeba było zaznaczyć że chodzi o Linuxa.

Używam kreatora aukcji.Po skończeniu tej pracy kod zapisany jest w schowku.I właśnie w tym schowku pojawił sie pliczek o nazwie zapis,59 KB z rozszerzeniem KRE.

Złączono Posta : 11.08.2007 (Sob) 13:28

Czegoś tutaj też nie rozumiem.Mam Windows XP.A ten generator aukcji mi zapisał plik w rozszerzeniu KRE … Może ten generator jest pod Linuxa?

Jesli generator chodzi pod Windowsem to musi być pod windowsa. (mozliwe ze także jest po linuxa, ale wtedy nie zainstalował być tak jak na winowsie)

Ten generator moze ma zapis do formatu kre, spróbuj PPM na tym pliku z rozszerzeniem kre >otwórz za pomoca> generator aukcji.

skoro zapisuje do takiego formatu to i powinien go odczytywać. :roll: :roll:

Otworzył mi,ale na allegro juz nie wczytuje mi kolorów tła np.Pojawił że tylko opis towaru i zdjęcie.