Czym otworzyć pliki .ghs i .gho?

Norton Ghost nie działa, albo nie potrafię go obsługiwać, natomiast Ghost Explorer zawiesza się. W plikach spakowany jest cały dysk twardy i nie mogę go odzyskać. Szukałam na forum podobnego wątku, ale nie znalazłam.

Co mogę z tym zrobić?

Przeinstaluj Ghosta i spróbuj ponownie.

Osobiście nie słyszałem o takim programie (poza samym Ghostem)

Nadal mam ten sam problem, nie mogę odnaleźć nigdzie opcji do otwierania plików .ghs czy też .gho , wszędzie znajduję tylko opcje do przywracań systemu, plików etc. z wszystkimi możliwymi rozszerzeniami (przesadzam, oczywiście) oprócz podanych przeze mnie. Wiem, że to trochę nie na miejscu, ale czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jak obsłużyć te pliki przez Ghost’a?

Edit: Podany .pdf nie działa, niestety.

Piszesz tak jak byś te pliki znalazł na ulicy, bo najprościej było by odpowiedzieć, że otwierać je tak jak się je tworzyło i z tego samego programu. Plik .ghs to druga część pliku .gho.

Ja np. tworzę i przywracam system z tych plików z przy pomocy programiku o nazwie: Ghostpe.exe uruchamianego z bootowalnego dysku CD. Można też otworzyć je pod windowsem z zainstalowanego programu Norton Ghost. Nawet nie piszesz z jakiego Ghosta te pliki zostaly utworzone, bo tych wersji to było kilka…

Nie znalazłam plików na ulicy, chociaż sama też ich nie tworzyłam :wink:

Jakiś czas temu komputer był w naprawie, potrzebne było miejsce, toteż dysk został spakowany, nie wiem jaką wersją.

Czy mogę prosić o pomoc w obsłudze Ghost’a? Posiadam wersję 14.

A nie próbowałaś bootować komputera z płyty z Ghostem ??

Po zbootowaniu otwiera ci się program i tam wskazujesz lokalizacje pliku z obrazem i rozpoczynasz proces jego przywracania :slight_smile: