Czym podzielić iso na 2 części?

Witajcie,

mam na kompie plik iso do wypalenia, ale on ma prawie 8G, chcę go wypalić na dvd 4,7 G, a następnie przerzucić na dysk zewnętrzny.

Problem tylko jest w tym, jak i czym podzielić ten plik na 2 części?

Ktoś wie?

Nie da rady. Możesz ręcznie podzielić pliki na 2płyty z tym, że nie zawsze instalator te płyty obsłuży. Możesz też podzielić iso na party i zapisać jako archiwum na tych płytach. Innymi słowy nie nagrasz swojej pirackiej gry na 2dvd ;]

Spróbuj za pomocą Total Commander - na kopii oczywiście. Menu -> Plik -> Podziel plik(i).

A ja znalazłem w sieci taką o to poradę. Skoro opisuje to chyba da się. Ale nie sprawdzałem

jest taka opcja w programie Winrar na pewno znasz

dodajesz swój obraz do archiwum–>wybierasz bez kompresji i niżej jest: Rozmiar woluminów i wybierasz z listy DVD-R i ci podzieli na pliki które zmieszczą się na płytce DVD

dzięki, ale coś było zchrzanione w tym pliku iso, zrobiłem ładny podział tc, potem chciałem nagrać alkoholem i guzik z tego, w końcu wywaliłem koncert do kosza, obejrzę go sobie oczyma wyobraźni :smiley:

Dodane 26.05.2011 (Cz) 22:13

to nie była gra, w życiu na necie nie grałem na niczym :smiley:

Spróbuj Ultra ISO

Jeśli to film, czy muzyka, podziel go np Windows Movie Makerem :stuck_out_tongue:

Dzięki Wam, ale szlag mnie trafił, nie potrafiłem tego zrobić i wywaliłem plik. Mówi się trudno. Raz się żyje i raz tyje :smiley:

Jak nie nadpisał się fizycznie na dysku możesz przywrócić :stuck_out_tongue:

już się zdążył nadpisać, spoko, nic się nie stało :slight_smile:

Najlepszy program to po prostu “Dzielenie i łączenie plików” :smiley: