Czym przywrócić ..przypadkowo usuniętą grę

BŁAGAM RATUJCIE!Było to tak że chciałem sobie przenieść grę z dysku C na D i pojawiły się jakieś niedogodności więc pomyślałem że z powrotem przeniose gre na C ale wtedy to juz kompletnie coś spie…em i się zdenerwowałem i postanowiłem usunąć grę ale proszę pomóżcie powiedźcie mi czy da się jakoś to wszystko cofnąć? znacie jakieś aplikacje cokolwiek? Bo mi tylko przychodzi do głowy uruchomic tryb awaryjny i kliknąć lub przywracanie systemu ale przywracanie systemu raczej odpada bo się naczytałem że jakieś konto administratora trzeba tworzyć BŁAGAM TO PILNE MUSZĘ ODZYSKAĆ TĄ GRĘ I ŻEBY DZIAŁAŁA

Dżizes, ale żeś się napocił przy pisaniu tego posta :smiley:

Ale przejdźmy do rzeczy, nie jestem ekspertem jednakże myślę, że przywracanie systemu pomogłoby tu najbardziej.

Jeżeli nie korzystasz z konta admina a konto te posiada któryś z twoich rodziców, to poproś o chwilowe udostępnienie. Gdyby to nie pomogło to albo zrób sobie na chwilę konto administracyjne ze swojego albo ponownie zainstaluj grę…

Nie ponoszę odpowiedzialności jeżeli coś powiedziałem źle, więc nie patrz tak na to co napisałem z przekonaniem, niczym w Biblię.

To są moje domysły, które być może (mam nadzieję) sprawdzą się dobrze i będziesz happy.

“zrób sobie na chwilę konto administracyjne ze swojego albo ponownie zainstaluj grę…”

Niestety gry nie mam na płytce a konto odpada… bo już kiedyś u siebie namieszałem tak z kontami że dziękuję…

BŁAGAM POMÓŻCIE

W ogóle co to za problem… Po co odzyskiwać grę, jak można ją zainstalować z nośnika, który posiada wiele osób ?!?

Ważne, żeby odzyskać zapisany stan gry (save) i inne tego typu rzeczy (np.: własne mapy stworzone przy użyciu edytora). Pod tym linkiem http://www.dobreprogramy.pl/Odzyskiwani … ws,86.html masz programy służące do odzyskiwania danych - znajdź coś najlepszego dla siebie.

PS: Nie instaluj tego programu na partycji z której chcesz odzyskiwać dane. W ogóle rób jak najmniej operacji zapisu na tej partycji (czasami odczyt również równa się zapis - widać to szczególnie na plikach systemowych, które “wędrują” po partycji).