Czym się różni gra ściągnięta z sieci od zakupionej w Steam

Czy może ktoś mi wyjaśnić czym się różni gra Oozi: Earth Adventure ściągnięta z sieci (taką obecnie posiadam) a zakupioną na Steam.

Tym, że pobrana z internetu to nielegalna kopia.

A tym że od roku czasu twórcy - Awesome Games Studio - udostępnili w/w grę za darmo - trzeba było oddać tylko na nią głos na Steam Greenlight. A na steam jest gotowa pełna wersja do kupienia, jak ktoś się nie wyrobił z “promocją”.

 

A, i zapomniałem dodać ta na steam ma wsparcie w postaci patchy itp, a ta ściągnięta już nie :slight_smile:

Z tego co piszesz (A na steam jest gotowa pełna wersja do kupienia, jak ktoś się nie wyrobił z “promocją”.) to moja wersja którą ściągnąłem to nie jest pełna wersja gry.Czy jesteś tego pewien, a może źle wyraziłeś swoje myśli ??

 

Chodzi o to że wcześniej, jak gra była jeszcze w Steam GreenLight twórcy rozpoczęli akcję promocyjną gry poprzez wydawanie jej za darmo (jedynym obowiązkiem było zagłosowanie za grą na SG) - pobrana w ten sposób gra jest legalna i pełna.

Natomiast po tym jak gra wyszła z SG - została oficjalnie opublikowana i znalazła się w sklepie Steam. A jedyna różnica jest taka że gra zakupiona na platformie Steam jest wciąż aktualizowana i wspierana przez twórców.

Czyli mój problem rozwiązany.