Czym sie rozni mysz optyczna od laserowej

Jak w temacie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mysz_kompu … sz_diodowa masz oby dwa rodzaje. Laserowa lepsza.

Najczęściej myszki laserowe są typowo dla graczy, a optyczne “dla ludu”. Oczywiście chodzi tu o cenę, jak i o precyzję.

Tak przystępniej to laserowe lepiej działają na różnych powierzchniach. I z reguły są trochę szybsze od optycznych.

jak to czytam to nóż mi się w kieszeni otwiera, pokażcie mi 1 gracza grającego profesionalnie na laserze

Laser od optyki jest gorszy ponieważ charakteryzuje się tzw Akceleracją wsteczną czyli jeżeli wolno przesuniesz kursor do polowy monitora a potem szybko chcesz wrocic to nie mozesz trafic na miejsce z kad zaczoles, czyli jest mniej dokladna.

Laser jest dopiero w powijakach a optyka jest juz niemal doskonala nie ma akceleracji wstecznej a ilością dpi dorównuje laserowi, Mialem dobre myszki laserowe i dobre optyczne optyka>laser

To teraz powiedzcie mi co ja mam xD Optyka czy laser.Jestem chory elze w lozku i jezdza nia po lozku i chodzi dobrze, po kazdej powiuerzchni, teg czegos wstecznego nie ma i jest ok mniej wiecej ;d

jest to pewnie laserowo optyczna czyli tzw mysz laserowaz w filtrem :slight_smile: a jakiej masz firmy mysz??

geniusa, kupiona pod zaloenie ’ byle co, byle bylo’