Czym się różni OCZ ModXStream od ModXStream 2?

Witam

Jak w temacie, planuje kupić OCZ ModXStream 600w Ale niewiem czy z nr 2 czy 1. Czym się różnią?

Te serie zasilaczy od OCZ nie są najlepszym wyborem, mają gorsze parametry od konkurencji… Napisz ile możesz maksymalnie przeznaczyć na zasilacz i do jakiego zestawu chcesz go podłączyć? Do tego z podpisu?

Jeśli szukasz wyłącznie zasilacza modularnego to aktualnie zaproponuję ci bardzo dobry model Thermaltake Smart 550W :slight_smile:

OCZ jest dobrym producentem, u mnie na 12V jest 580 W mocy (zasilacz ma 600)…

OCZ MXS nie są takie tragiczne, w swojej cenie są po prostu dobre. Lepiej kupić wersje Fatal1ty 550W która jest lepiej wykonana, jedyna wadą jest głośny wentylator jak we wszystkich OCZ’ach zresztą.

Owszem, sam mam OCZ Fatal1ty 550W, i jest dosłownie prawie bezgłośny.

to ja żebyście się nie kłócili czy cichy czy głośny podam autorowi kompromis kup sobie tego

http://www.morele.net/zasilacz-xfx-core … b9-379507/

i nie będziesz się martwił czym się różnią :slight_smile:

Jasne, w tej cenie można mieć cichego modularnego OCZ MXS 600W :smiley:

A ja tam bym wziął polecanego wyżej Thermaltake’a :smiley: Nie wiem jak Fatal1ty (ale nazwa wskazuje na fatalność, oby to był zbieg okoliczności :D), ale MXS to taki trochę wyskrobany zasilacz na siłę. Nie jest zly, ale powalać też nie powala.

Ciche to są Fractal Design Tesla, Fractal Design Newton, Seasonic z serii X, niektóre Corsair oraz np.Antec HCG :wink: I nie bez powodu są one droższe niż OCZ :wink:

THERMALTAKE SMART 630W 12V/45A PFC 80+ mogę wziąć tylko tego jeśli chodzi o ten model. Dobry?

Dodane 31.01.2012 (Wt) 23:10

Jak możecie polecać ten zasilacz skoro ma ledwie ponad 10 dni ?.. Ma go ktoś? Jak tak to przy jakim PC?