Czym się zajmujecie?

Ciekawi mnie kim są ludzie, którzy tu trafiają. Czy są to pracownicy branży IT czy poprostu zwykli maniacy kompów? Stąd też pomysł takiej ankiety :slight_smile:

kiedyś się zajmowałem nastolatkami a teraz dwudziestoparolatkami :wink:

Idę do liceum.

Obecnie chodzę do LO z profilem przewodnim: informatyka.

A kompami zacząłem się interesowac stosunkowo niedawno.

Jakieś 5 - 6 lat temu kiedy dostałem pierwszy komputer od rodziców.

Obecnie mam już dwa i z czystym sumieniem zaznaczałbym wszystkie 4 pozycje w ankiecie ;]

co? Masz lapa? :stuck_out_tongue:

Ja się uczę jako hotelarz :smiley: a przychodzę tu aby coś tam naskrobać w hardware :stuck_out_tongue:

Nie jestem ani żadnym pracowanikiem IT ani maniakiem kompów. A na forum wchodze bo lubie, lubie piszących tu ludzi i atfosmerę.

jestem maniakiem kompow :smiley:

zarabiam na allegro :stuck_out_tongue:

Ja teraz idę do 2 klasy gimnazjum o profilu informatycznym. Komputer mam od 2 lat i od tamtej pory od razu wziąłem się za “grzebanie” co w nim takiego ciekawego :mrgreen: . I mogę stwierdzić z czym sumieniem, że “Komp to moje hobby” :wink: .

telekomunikacja i informatyka, studia :wink:

Hehe - a gdzie dwa słowa o sporcie?? - Na tym kierunku daleko nie polecicie bez kawałka luzu - a u niektórych to jest już choroba, a nie hobby.

Studiuję informatykę albo kierunki pokrewne :slight_smile: =>systemy i sieci komputerowe

Komp to moje narzędzie pracy :slight_smile: =>allegro

Komp to moje hobby :slight_smile: =>nie trzeba tłumaczyć

>gim mat-inf

>teraz 1 lo mat-fiz-inf

>mam kompa od ~3 lat, a poważnie zacząłem sie nim interesować od około roku =] )wcześniej tylko gry i takie tam :stuck_out_tongue: )

i zamierzam iść na studia związane z informatyką =-]

Głównie czego wiele tu osób się nawet nie domyśla z życzliwości pomagam gościnnie administratorom fora w różnych zawiłościach z którymi nie zawsze sobie radzą… Sprawa wygląda tak… Jest problem otrzymuję telefon … następnie się loguję, rozwiązuję daną kwestię i wszyscy są usatysfakcjonowani… Nawiasem mówiąc nie jestem też aż nad to altruistą więc oczywiścia garść dobrych rad musi kosztować, ale z tym nigdy nie było problemu… Pieniądze zawsze wpływały na czas …

Tak tak, a ostrzeżenia dostałeś gratis

Prowadze kilka stronek z czego mam troche kasy :lol: i robie różne rzeczy za kase :smiley:

Pozdrawiam

Komp to moje hobby ;]

Jest jeden mod można powiedzieć odszczepieniec który ma trochę inne światopoglądy…Poza tym to tylko pozory. Ostrzeżenia muszą być by wtopić się w tło userów i wzbudzić zaufanie…

Hahahahah :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Milicja :silly:

Jak narazie to studia informatyczne

Komp to moje hobby :slight_smile: