Czym skleić kubek?

Cześć,

Kurier przywiózł mi rozbity kubek. Jest jakiś sposób żeby go skleić, ale żeby można było z niego pić?

A nie lepiej złożyć reklamacje? Nie polecam klejenia, zwłaszcza jeśli chcesz pić coś gorącego (może się skończyć tragicznie).

Jeśli chcesz go posklejać to musisz zalać klejem każdą szczelinę i każde łączenie - bo inaczej będzie przeciekać.

Jeśli chodzi jaki klej… nie wiem. Najlepiej dowiedzieć się z czego ten kubek jest zrobiony, a następnie kupić klej do tego materiału.

Tylko gdzie? Przesyłki nie odbierałem osobiście.

U pani Jadzi z monopolowego.

Pomyśl trochę - nie sądzisz że tam gdzie kupowałeś?

To nie był kupowany kubek.

No to pretensje możesz mieć tylko do osoby która tak ten kubek spakowała.

Kubek był spakowany w dwie warstwy folii bąbelkowej i włożony do koperty (także z bąbelkami).

=D>

kubek w kopercie :arrow: wyjątkowo mądra osoba to pakowała :stuck_out_tongue:

IMO masz zerowe szanse na reklamacje :stuck_out_tongue:

Skleić możesz czymś na bazie żywicy epoksydowej, lecz nie radzę później z tego pić :stuck_out_tongue:

a nie sądzisz , ze będziesz pił ten klej i jego opary w płynie rozpuszczonym i trującym cie szybko, radośnie i sprawnie, co to za pomysł by sklejać kubek, jajko tez będziesz sklejał.

jeśli kupiłeś ? dobry kubek :o a dostałeś śmietnik to go oddajesz i reklamujesz, wymieniasz i żądasz zwrotu gotówki w całości 100% , a nie k… sklejasz i idziesz do OJOM/SOR w najbliższym szpitalu na dializę i płukanie organizmu z toksyn wraz z filtrowaniem krwi i colhydrolem, a to przyjemne NIE jest!.

Masaj , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

Gratki - chciałbym poznać osobę która wysyła ceramiczny kubek w kopercie … :roll:

PS: To już nie lepiej ponownie zamówić kubek i poprosić o wysyłkę w paczce z bąbelkami z naklejką “Uwaga szkło” ?

Generalnie to z kubka nie muszę pić, ale fajnie wygląda i przyda mi się na ołówki.

@drobok

Poszukam jakiegoś kleju na bazie żywicy i może uda się go skleić.

chyba najlepsza będzie popularna kropelka cyjan-akrylowa, najszybsza, dokładna w dozowaniu i pewnie i trwale klejąca.

14 postów i nikt nie napisał czym można skleić kubek, żeby można z niego pić. Jaro070 nie pytał się jak wysłać kubek, albo czy może go zareklamować, albo czy ktos głupio zrobił wysyłając mu go w kopercie… tylko konkretnie- jak go skleić właśnie takim klejem, żeby można było z niego pić.

http://www.wykop.pl/ramka/958487/ilu-fo … c-zarowke/

Ty też lith, nie ma takiego kleju i tyle. Stłuczone kubki się wyrzuca do kosza i tyle.

Hm, dostałem wiadomość, że przesyłka zostanie zareklamowana w firmie kurierskiej.

@Masaj

Czyli, co? Nawet sobie z niego nie zrobię kubka na ołówki?

Możesz pomarzyć o uznaniu reklamacji tak zapakowanej paczki.

Spróbuj kleju pattex :smiley:

fajny klej :).