Czym takie coś zrobić

http://www.papierolot.republika.pl/ czym została zrobiona ta strona, bardzo fajne co potrzebuje by takie coś tworzyć.

Strona jest we flashu, aby zrobić efekty flash trzeba poświęcić trochę trudnej pracy. Marginesy takie jakie są po bokach strony możesz zrobić w XHTML-u wykorzystując div-y.

flashu zrobiona co potrzebuje do tworzenia takiej stronki ta grafika to i w ogóle to co photoshop czy jakies inne czy wszytsko da się zrobić we fleshu a mianowicie jakim programem poprostu flesh.

Flash Professional 8

Flash - projektowanie stron www we Flashu

:lol:

No bardzo mi się to podba ale czy dla amatora takiego jak ja, czy dałbym rady nauczyć się sam tworzyć takie strony we fleshu bardzo fajnie to wygląda co trzeba umieć, do tego czy wystarczy sam program, jakie potrzebne umiejętności prosze o jakieś kursy.

nienawidze stron we flashu czy jeszce komus oprucz mateo 515 sie podobaja??

Ale nie odbiegajmy od tematu nie przecze podbają mi się bo jest fajny efekt i bardzo profesionalny wygląd, podobają mi się rózne liczy się wykonanie, do rzeczy poszukuje kursu zwizanego z tym z fleshem jak takie tworzyć czy to bardzo skomplikowane.

Webmajster’rem , bo tylko z tego programu mozna publikowac na serwer republiki. Chodz głowy nie dam sobie uciąć, ale chyba kiedys gdzies to przeczytalem moze tu… poczytaj http://republika.onet.pl/-1,637,pomoc.html

Flash Professional 8 instaluje pobrałem go z wortalu i przy instalacji błąd i nici.