Czym Torrenty

czym sciagac torrenty?? mam bitcometa, ale jakos dziwnie zasysa… bo max jest kolo 21kb/s a normalnie sgiagam ze stronek ok 34-35 (mam neo 256.

Maleńki i bezinstalacyjny uTorrent

słuchaj z jaką prędkością CI sie bedzie sciągał torent to zależy czy masz włączonego firewalla oraz (przedewszystkim) od tego ile ludzi Ci udostępnia w danym momencie ten torent.Ja mam neo 512 i ze stron przeważnie sciągam plik z prędkością 60kb/s ale torent to mi skacze tak od 12-25kb/s

Więc nie spodziewaj sie rewelacyjnych osiągnięć jeśli chodzi o torenty.

Kumpel ma neo 2MB i też mu sciąga z teką prędkością jak Tobie czy mi.

To też zależy od tego ile ludzi pobiera w danym momencie ten plik

A co ma do tego zapora??

Jak dopuścisz klienta w zaporze to prędkośc ściągania bedzie taka sama z zaporą jak i bez :!:

Ja proponuje ci Azereusa - testowałem juz chyba wszystkie z dostępnych i ten przypadł mi do gustu najbardziej - warunek zainstalowana java - mam stałe łącze cieniutkie 256 ale wyciskam maxa ile mi zezwala na to łacze czyli około 30 -35 kb/s

No może i racja ale ja może opowiem na swoim przykładzie:

Ja co prawda kożystam z BitTorenta i w tym programie w prawym góryn rogu są takie 3 kreski które informują czy sciąganie torenta zostało już rozpoczęte czu dopiero się sciąga. I u mnie było tak, że sciąganie uruchamiało się po 2 minutach albo jakoś tak,ale te kreski prawidłowo powinny być wszystkie na zielono zaznaczole, co oznacza że sciąga się wszystko narmalnie. U mnie było inaczej bo zamias 3 zielonych kresek miałe 2 i to zółte i jak na nie najechałem to mi pisało, że sciąanie może być wolne prawdopodobnie za zaporą sieciową albo NAT-em. I przez to mi się sciągało z prędkością max 12kb/s. I wtedy kuzyn mi polecił żebym wyłaczył Firewalla. I jak go wyłączyłem to po minucie pojawiły mi się 3 zielone kreski co oznacza normalne połączenie i zaczeło mi się sciągać z prędkością 25kb/s.

Ięc stwierdziłem wtedy że kuzyn miał racje i firewall ma wpływ na prędkość sciągania torenta

:glupek2:

Firewall nie jest po to aby go wyłączać, ma on pracować równierz wtedy kiedy mamy włączone programy p2p.

A dlatego musiałes go wyłączyć bo nie utworzyłes reguły w firewallu dla programu BitToren.

A ogólnie fantastyczną poradę dałeś :lol: