Czym wgrywać np. dzwonki do telefonu ...?

Jakie znacie sposoby( ird,kabel… ) i ktory polecicie do wgrywania np. dzwonków ???

Noo…Naj szybciej jest przez bluetouch najgorzej jest przez kabel bo ciężko znaleźć oprogramowanie. Polecam irde bo jest tańsza i łatwo znaleźć oprogramowanie

ale irda jest najwolniejsza. Najlepszy jest bluetooth bo jest szybki, a jeśli masz XP z servicepackiem 2 to nie musisz miec żadnego dodatkowego softu.

No i bluetooth działa z każdym telefonem który go ma

a irda to nie…?

Irda odpada, szczególnie te tańsze z allegro. To wyrzucenie pieniędzy.

Bluetooth szybki, kabel też dobry

Ja polecam kabel bo sam posiadam, działa mi bez zażutów i kupiłem go na allegro za 14,99zł! Za przesyłkę zapłaciłem 12zł! Więc razem wyszło 26,99zł! I miałem w domu kabelek! W 100% sprawny!

a, wystarczyło kupić kabelek za 5zł+~7zł przesyłka XD

ja kupiłem kabelek z softem (firma BEST :P) ale na płytce nie znalazłem softu do swojego trelefonu :(, więc musiałem sam sobie poszukać, a dzwonki nie były tam za ciekawe etc;/

ja własnie mam irda ale coś nie moge się pobawić nim … bo albo brakuje jakiegoś stera albo coś innego bo po podłaczeniu go do PC nie zostaje wogóle wykryty :frowning:

kabel usb!! blootouch troche drogi!!

usb - tani ale do telefonow lepiej wgrywac przez wlasnie Bluetooth :]

Tak jak pisałem, bluetooth jest standardowo wykrywany przez XP z SP2 i nie trzeba nic instalować, to sie nazywa plug&play :lol: Na allegro bluetootha kupisz już za 30-40 zeta.

dziś patrzyłem nawet bt jest za 23zł+7zł przesyłki ^.^ więc koszt koło 30zł :slight_smile: