Czym wyciąć kawałek filmu?


(Poccnr) #1

Witam!

Ostatnio spodobało mi się motto pewnego filmu. Chciałabym móc ustawić kawałek tego filmu jako dźwięk smsa. Kieruję do Państwa pytanie: czym nagrać ten dźwięk z odtwarzacza video, a następnie skonwertować do formatu mp3 ?

Pozdrawiam!

St.P.


(Cyba91) #2

http://www.dobreprogramy.pl/Pazera-Free ... 12809.html , a później ewentualnie przyciąć tą mp3 np tym http://www.programosy.pl/program,mp3-knife.html


(kasiekonline) #3

Mój sposób: w VirtualDubie wyciągam wybrany kawałek audio do WAV, a potem konwertuję w Audacity. Można też całkiem na skróty: nagrywać bezpośrednio w Audacity dźwięk z odtwarzanego filmu (ale, nie wiem czemu, coś nie lubię tej metody :P)


(xyzzyx) #4

http://www.programosy.pl/program,audio- ... r.html-tym wytniesz ścieżkę dźwiękową z równoczesną konwersją do wskazanego przez ciebie formatu. http://www.download.net.pl/5556/Mp3-Knife/- tym programem wytniesz fragment ścieżki dźwiękowej jaki ci się zamarzy. Oczywiście zakładam że masz ten film na płycie i musisz go najpierw skopiować na HDD. W AoA extractor masz możliwość wyboru bitratingu przy konwersji, to ważne, jeżeli zależy Ci na jak najlepszej jakości dźwięku wybierz jak najwyższy. Pozdrawiam.


(Lukaszptak) #5

A ja polecam Any Video Converter - bez zmiany kodeka możesz przyciąć film z podglądem.


(Cyba91) #6

Podałem identyczny sposób.


(xyzzyx) #7

-te stare oczy. Nie zauważyłem u Ciebie MP3 Knife. Sorry [-o<


(Łukash) #8

StaraPokrzywa , skonwertuj w Format Factory do mp3 potem przytnij jak uważasz tez w FF wrzuć na tel i gra gitara.


(Jakim2400) #9

Systemowym Movie Maker