Czym wykonana jest ta grafika?

Nie wiem czy da się na podstawie gotowej grafiki powiedzieć czym została zrobiona.

Oczywiście może to być Photoshop, Gimp, Corel Painter, cokolwiek.

Ale mnie w tym obrazku zastanawia tekstura i mogłabym się pokusić o hipotezę, że to cudko mogło powstać przy połączeniu jakiegoś programu do fraktali i jakiegoś programu graficznego.

Bo mi to właśnie wygląda na fraktal ( ale taki naprawdę skomplikowany i wymagający sporo pracy ) + przyciemnianie bądź rozjaśnianie danych części grafiki. Jak myślicie?

Możliwe że masz rację, ale ja wypowiadam przez słowa “zrobione jest…” słowa “zrobiłbym to…” :slight_smile:

Każdy lubi inną metodę :smiley:

Ale zgadzam się że to co piszesz też może być prawdą :slight_smile:

Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, że te “mazy” powtarzają się a skoro tak ta grafika została wykonana przy pomocy jednego zestawu pędzli.

Fakt :slight_smile: Dobre spostrzeżenie :smiley:

Wyśledziłam ten obrazek.

W sumie fraktale to była dobra pierwsza myśl. Jednak okazuje się, że to po prostu filter do Photoshopa.

Trochę jestem zawiedziona, bo wygląda to imponująco, a nie wymaga żadnego wkładu pracy. 30 s i po sprawie.

http://www.redfieldplugins.com/filterFractalius.htm

No cóż, ale efekt i tak super :slight_smile:

Ane3ka ma rację.To było robione filtrem Redfield>Fractalius.Nie jestem pewien jakim efektem bo jest ich tam 14 ale na przykład Shaggy wygląda tak

frac.jpg

Trzeba by jeszcze popracować nad odpowiednimi ustawieniami parametrów ale to już dalsza zabawa.