Czym wykonana jest ta grafika?

Witam wszystkich i od razu przepraszam jeśli post nie powinien być tutaj umieszczony :oops:

czy nie orientuje się ktoą z Was jaką techniką lub jakim programem została wykonana ta graficzka ?

z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi :slight_smile:

f_cid6231BB38m_4e18005.jpg

Wygląda na to, że ktoś poświęcił sporo czasu zabawie pędzelkiem i nie tylko.

Coś takiego można zrobić np. w GIMP’ie, ale trzeba się troszkę napracować.

W Photoshopie parę minut i zrobione, wymagania?

  • Photoshop/Gimp

  • Wyobraźnia

Zgodzę się - PS/Gimp + wyobraźnia, parę minut - niestety przesadziłeś :wink:

Nie przesadziłem, logo nie jest trudne do zrobienia. Jeśli masz bujną wyobraźnie siadasz przed kartką, szkicujesz logo, a później całość przenosisz do PS’a. Nie ma tu nic trudnego do zrobienia. Nawet nie trzeba pisać tego pędzlem. Na dafont jest sporo podobnych, wystarczy przekształcić tekst w normalną warstwę i edytować jej kształt. Dodać:

  • Storke

  • Outer Glow

  • Inner Glow

  • Grandient Overlay

I po sprawie.

Lacri ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Zgadzam się z Xaros. Parę minut roboty, jeżeli ma się doby pomysł :smiley:

dziękuję wszystkim za podpowiedzi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Nie wiem czy zauważyłeś ale obrazek przedstawia głowę lwa, wspaniale stylizowaną. Wszystko jest elegancko stworzone przy pomocy pędzelków. Więc nie wiem o czym to w ogóle rozmawiasz człowieku :smiley: Jakie logo? Jakie przekształcanie tekstu? #-o

No sorry ja tu nie widzę głowy lwa, cały czas pokazuje mi obrazek o wykorzystanym transferze.

fcid6231bb38m4e18005bx0.jpg

Jeśli mówisz o jakiejś głowie lwa to niech to upnie na IS lub fotosika.

A wygląda to tak:

clipboard01kl9.th.jpgthpix.gif

Ostro Phenom , jak zrobić taki efekt? najnowszym Gimp 'em bo tylko owego posiadam i zakówam go ;D

Mi to się widzi, że niektóre krawędzie kontrastował, potem część zaznaczał i kolorował. A co mu wyobraźnie podpowiedziała - zrobił. Czyli bardziej to mu “wyszło”, aniżeli efekt zamierzony. Tak jak wróżenie z wosku.

Ten lew to jak mniemam:

-na 100% zdjęcie lwa

-później nałożony efekt

-wyostrzenie kolorów

-…i Smużenie (SMUG)

W tym obrazku jest naprawdę kupa roboty włożona w takie smużenie :slight_smile:

Poza tym obrazek musiał być w cholernie dużej rozdzielczości ponieważ widać że smużenie było robione z wyczuciem, a nie na “farta” :smiley:

A czym jest wykonana ta grafika? Chciałbym zrobić coś podobnego ale nie wiem jak się za to wziąć. Pomoże ktoś?

http://img237.imageshack.us/my.php?image=radiopq6.gif

No do takiego gif-a jest duuużo programów :slight_smile:

Jeżeli chcesz i masz to Photoshop i krok po kroczku :slight_smile:

Parę klatek i czcionka LCD , całość w Imagesready i gotowe :slight_smile:

A co do lwa to teraz go widzę i przyznam, że pracy dość sporo musiał pochłonąć.

Mimo że sporo pracy to robi dobre wrażenie :slight_smile: