Czym wysłać 75GB plik

Witam

Jednorazowo potrzebuję jakiejś chmury darmowej aby wysłać plik 75GB. Dziękuję za pomoc.

Jaki masz upload - odbiorca download? Nie szybciej wysłać pendrive paczkomatem? Dojdzie następnego dnia.

Np. mega.nz, ale w każdej chmurze będziesz miał lejek prędkości pobierania raczej. Może połącz się z odbiorcą np. utox i wysłać bezpośrednio?
W każdym przypadku podziel plik na wiele mniejszych, bo jak zerwie połączenie to sobie wyrwiesz wszystkie włosy :wink:

1 polubienie

Niestety nie, odbiorca poza UE. Łącze mam 1Gbps synchroniczne. Odbiorca nie wiem.

Hmm… W Google 100GB kosztuje 9zł / miesiąc. Można po miesiącu anulować. Koniecznie podziel plik na części.
Tak jak ktoś wspominał są jeszcze bardziej szemrane alternatywy typu mega.nz.

Google ma jakiś limit na transfer dzienny czy miesięczny nawet jak jest napisane 100gb. Możesz podłączyć się zdalnie i przesłać bezpośrednio?

Ok transfer jeżeli dobrze znalazłem dla googla to 750GB dziennie dla kont indywidualnych.

A wiec chmura googla, pendrive lub np jeżeli masz synology to możesz udostępnić link do pobrania.

Bezpośrednio-zdalnie nie mogę. Użytkownik nie ogarnie tematu. Chyba na NAS uruchomię na szybko serwer FTP.

NAS + udostępnienie wydaje się najlepsze. Jako, że masz synchroniczne 1GBs

Jak chcesz całkiem za free, bez konieczności połączenia z odbiorcą w czasie rzeczywistym, to załóż np. 5 kont Google (mają po 15GB) i podziel to w 7zip na te 5 części i w ten sposób wyślij podawając te pięć linków odbiorcy.
Jak będziesz miał problem z założeniem więcej niż jednego konta na jeden numer, użyj aplikacji 2NR na Androida.

https://transferxl.com/pl do 100GB

Zapakuj 7zipem z hasłem i udostępnij przez torrent.

BTW, kiedyś Opera miała opcję udostępniania plików i folderów.