Czym załatać tą lukę w internet explorer 8

Powtarzasz się, już o tym pisałeś. Nie jest dziwne, że używasz go przez 1 godzinę dziennie, tylko jest dziwne, że nie masz innych, większych problemów. Czytaj sobie spokojnie (tylko nie wyczytaj informacji o nowych lukach bo osiwiejesz)

ja wyciagam jedne wnioski z waszych komentów takie odradzanie mie tylko uswiadamia ze do tego forum mają wszyscy dostęp i ten co odradza uspokaja tak na prawdę sie włamuję ludzia do kompów taka jest prawda .

:o :cry:

Aaaa zdemaskował nas. On gotów jest jeszcze wyciągnąć wniosek, że to my zaszywamy dziury w produktach M$ i jeszcze wpływamy na opóźnienia wydania łat. :x

Posłuchaj. Dziura jest. Łatki Micro$oft nie raczył wydać. Co my jesteśmy winni? Sami mamy załatać dziurę, żebyś mógł godzinkę dziennie wiadomości bezpiecznie czytać? Naprawdę sądzisz, że jesteśmy aż tak potężni? Nie włączaj komputera.

Wiadomości czytaj w gazetach.

TO DO/ Fanboj O/ TO MOŻE BEDZIESZ TAK DOBRY I UJAWNISZ TE LUKI W SYSTEMIE WINDOWS 7 NA CO TRZEBA UWAŻAĆ PRZEZ JAKIE PORT KTOS SIE MOŻE ZNAMI POŁĄCZYĆ BEZ NASZEJ WIEDZY OTEGO TO FORUM JEST ZE BY POMAGAĆ INYM A NIE NASMIEWAĆ SIE TYPU CZYTAJ GAZETY WIELKIE DZIEKI SPODZIEWAŁEM SIE CZEGOŚ INEGO . A I PRZEPRASZAM ZA BŁENDY ALE NIE WIEM JAK USTAWIĆ W INTERNET EXPLORER 8 POPRAWNE PISANIE POZDRAWIAM POKORNIE

filmowiec ,

@filmowiec

Podano ci:

  1. Metodę “odinstalowania” internet explorer 8

  2. Ze 3 razy polecano używać alternatywnych przeglądarek (one oprócz bezpieczeństwa, przy okazji sprawdzają również pisownię)

  3. Poinformowano cię, że łatkę dla luki może wydać wyłącznie Micro$oft.

  4. Informuję cię, że poza Micro$oftem nikt nie załata dziury

  5. Informowano, że posiadanie luk przez aplikacje, nie oznacza automatycznie, że stado hakerów przegląda razem z tobą wiadomości

  6. Luka w aplikacji = potencjalne możliwości jej wykorzystania. A nie to, że jest wykorzystywana.

  7. Secunia nie zna wszystkich luk w oprogramowaniu Windows, Internet Explorer i co tam jeszcze masz na komputerze. Jest pewne, że tych luk jest więcej na twoim komputerze.

8 ) Proces jest nieprzerwany. Luki są łatane, wykrywane są nowe, nowe są łatane, wykrywane są następne… powstają nowe wersje programów, luki są znajdowane, łatane, znajdowane nowe… Tak było w minionym dziesięcioleciu, tak będzie w następnym.

  1. Alternatywne przeglądarki też posiadają luki w zabezpieczeniach, ale łatane są znacznie szybciej niż w Internet explorerze. Dodatkowym zabezpieczeniem jest mniejsza popularność przeglądarek alternatywnych.

  2. Alternatywne przeglądarki internetowe znajdziesz:

http://www.dobreprogramy.pl/Przegladark … ws,16.html

A mi się wydaje że “luka” filmowca leży gdzie indziej. Domyślcie się gdzie. :x

Raczej przepełnienie stosu niż luka.

ok dzieki zamykamy temat