Czysty XP Pro i SP3?

Witam

Probowalem dzis zains. u siostry SP3 ale gdy chce go zainst. pisze ze musi byc zains. minimum SP1 ;|?

Ale z tego co czytalem to SP3 zawiera juz sam w sobie SP1 i SP2 wiec po co ktory kolwiek inny SP zains.?

Siostra posiada system Win XP Pro bez jakich kolwiek poprawek i SP…

Wiec czy konieczne jest zains. SP1 albo SP2?

pozdro

Musisz zainstalowac Sp1 i Sp2… i dopiero wtedy Sp3

Przecież SP3 zawiera w sobie wcześniejsze SP

SP3 zawiera wcześniejsze packi. Zainstalowałem u siebie SP3 na czystego Windowsa. Poszło bez problemów. Może masz jakąś próbną wersję SP3?

No u mojej siostry na kompie po zakonczeniu tego pierwszego paska pokazuje ze musi byc zains. SP1 badz SP2

A wersji probnej raczej nie mam gdyz sciagalem ja stad z dobreprogramy.

No to spróbuj zainstalować ten SP2: http://www.microsoft.com/poland/windows … fault.mspx

Nie wiedziałem, że na dobrychprogramach jest już SP3. Skąd dokładniej go masz? Daj link. [-X

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … o+pobrania!

Tak. Podobnie jak było we wcześniejszych wersjach systemy Windows 2000 do zainstalowania choćby sp4 potrzebna była wcześnijsza wersja sp

Prawdopodobnie instalowałeś Windows XP z zintegrowanym sp1 lub 2 a wtedy sp3 zainstalował się bez problemu.

Nie trzeba instalować po kolei wszystkich sp wystarczy sp3. Nie wiem w czym jest problem, ale na pewno nie w tym

A co szkodzi zainstalować sp1 a później spróbować sp3

To prawda. Wystarczy sp1 lub sp2 :slight_smile:

SOGA , na forum używamy polskich znaków (żźćąś itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Po co robić wielki problem. Zainstaluj SP 1 a potem SP 3 i po sprawie :slight_smile:

ale jeśli ma pirata To nie wejdzie ani SP1 ani SP2 możesz zintegrować z płytą instalacyjną

Wcześniej napisałem że można instalować na czysty windows, ale sprawdziłem i niestety trzeba mieć zainstalowany sp1 a potem można instalować sp3, albo można zintegrować sp3 z czystym windowsem

jak ma pirata to sobie ściągnie z zintegrowanym sp3…

trzeba mieć zainstalowany albo sp1, albo sp2 żeby zainstalować sp3

ale jeżeli chcesz zainstalowac sp3 z sp1 ale bez sp2 to czy bedziesz mial np. Centrum zabezpieczeń w panelu sterowania:]?? Czy Sp3 zawiera to Centrum??:]

Tak

Dziwne ostatnio instalowałem SP3 u kolegi na czystym systemie bez zainstalowanego SP1 ani SP2 i zainstalowało się wszystko bez problemu.