Czysty xp z wirusem?

witam

mam taki problem że już sformatowałem wszystkie partycje, instaluje Windows xp i na początku mogę wejść do menedżera zadań, regedit, ale po chwili już nie mogę bo wyskakuje błąd. nie mogę zainstalować avasta bo wyskakuje błąd ze brakuje jakieś biblioteki. nie mogę nic oprócz sterowników zainstalować. system instaluje bez service pack 2. co mam zrobić żeby zainstalować system xp i potem nie było żadnych problemów

Dodane 20.10.2012 (So) 15:08

włożyłem inna płytę z Windows xp i przy kopiowaniu pokazuje komunikat ze nie których bibliotek nie może skopiować i może je pominąć, zaraz skocze instalować z tej płyty i zobaczę co będzie

albo masz uszkodzony napęd albo używasz porysowanych płyt

jak karzesz mu pominąć niektóre biblioteki to jak ma mu ich później nie brakować

musisz zdobyć czystą i nie porysowaną płytę z XP

zobacz PW

Win XP SP1 nie jest już wspierany i może trzeba doinstalować SP2 a najlepiej od razu SP3.

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-XP-Service-Pack,Program,Windows,12243.html

ja stawiam na piracki system :slight_smile:

zintegruj sobie sp3 przy pomocy tego programu

http://www.purepc.pl/node/881

Zainstaluj .net framework 4 :slight_smile:

maciek03 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

A tak poza tym - co to za płyta (płyty) z XP - tłoczone czy nagrywane?

nagrywane

A skąd pochodzą?

z sklepu

maciek03 , wyjaśnij mi, w jakim sklepie można kupić nagrywane płyty z jakimkolwiek Windowsem?

zrozumiałem że pytałeś o to skąd pochodzą płyty a nie system

maciek03 , czyli dobrze rozumiem że system pobrany z neta, czyli pirat?

źle zrozumiałeś i nie pytałeś skąd pochodzi system

maciek03 , w takim razie proszę o wyjaśnienie pochodzenia systemu.

sklep,

po co drążysz ten temat

Bo jestem ciekawy. Wracamy do punktu wyjścia. Skoro w sklepie kupowany, to nie rozumiem po co nagrywany później na płytę? Przecież w sklepie kupujesz system już na nośniku i nagrywać tego nie trzeba.

po co się robi kopie bezpieczeństwa?

czyli źle nagrane lub odczytane z tej płyty

czyli może być zepsuty napęd albo porysowana płyta ewentualnie błędnie nagrana