Czyszczenie folderu WINDOWS?

Witam.

Folder C:\Windows na moim komputerze zajmuje dużo miejsca na dysku i w związku tym mam pytanie czy jest jakakolwiek możliwość (poza formatem, bo tego nie chciałbym robić) oczyszczenia tego folderu? Wiem, że tam są różne pliki potrzebne do pracy programów, ale widzę tam dużo plików od odinstalowanego softu, to proszę o pomoc, jeśli da się to jakoś oczyścić to prosze o wskazówki

Użyj programów:

=> CCleaner

=> CleanGP

=> Eusing Free Registry Cleaner

Ekstremalna optymalizacja => aplikacja PureRa (ostrożnie).

Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP

i

Optymalizacja i odchudzanie XP, Oraz tips’n’tricks’n’fix

Witam,

A ja bardzo polecam KCleanera http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +0.15.0.24

Szybki, prosty w uzyciu, dokladny, nie powoduje zadnych problemow po usunieciu zbednych plikow.

:arrow: A ja nie polecam Okurzacza. Usuwa potrzebne pliki np drivers.cab itd

Proponuję uzyć CCleanera. =P~

:arrow: Weź też odkryj pliki systemowe>wejdz do Windows>system32>dllcache i tam możesz usunąć wszystkie pliki.

master_zonk6 , dobrze radzi , a na temat odkurzacza pisałem już dawo temu viewtopic.php?f=7&t=244446

  • na dole pod instrukcją

Start -> Uruchom -> cmd

sfc /purgecache

Wiem o tym dlatego nie polecam użytkownikowi, który aby wyczyścić dysk ze zbędnych plików posunąłby się do formatu. Odkurzacz jest programem dla użytkowników zaawnsowanych, a on na takiego mi nie wygląda. Polecanie takich programów może doprowadzić… Do formatu. Pozdro