Czyszczenie kompa poprzez program

Witajcie, mam ogromny problem i szukam pomocy… potrzebuje nazwe programu wraz z konkretnymi instrukcjami do szyszczenia kompa bez uzywania recoverow i nowej instalacjii… dokladnie chodzi o sytuacje taka… jestem w wiezieniu, laptopa mam legalnie, ale internet juz nie… codziennie wieczorerm musze czyszcic wszystko tak, by w razie kontroli nikt nie znalazl niczego, zadnych sladow itd. slyszalem, ze istnieje program, ktory przy kazdorazowym wylaczeniu komputera wymazuje wszystko nie pozostawiajac zadnych sladow… bede wdzieczny za szybka pomoc… z gory dziekuje

Może inaczej - podaj nazwę przeglądarki z której korzystasz - można skasować historię po wyłączeniu jej.

A, i ogranicz podawanie szczegółów bo bardziej namolni wychwycą Twoje IP i poinformują odpowiednie władze więziennicze.

Linuxowe distro uruchamiane z płyty. Do Internetu. Wyłączasz kompa i nie ma żadnych śladów. Nic nie trzeba czyścić.

ogolnie problem podega na tym, ze nie mam mozliwosci nagrac tu plyty ze wzgledu na brak czystych plyt,

Przetestuj ten program:

Płyta nie jest konieczna, można nagrać nawet na pendrive, są narzędzia typu Rufus, Yumi itd. i faktycznie tak jak mówił lordjahu, szczegóły … a konkretnie ich nadmiar.

ja wiem ale chodzi o fakt, ze pendrive pozostawi slad na kompie ktory ten informatyk z latwoscia znajdzie… wtedy mam po lapie na pol roku, narazie lece na cd i codziennie nowy system… ale chce to uproscic mam 10 home,