Czyszczenie kompa

Chcialbym wyczyscic kompa od wewnatrz. Mam go juz ponad rok i z tego co slyszalem powinienem to juz dawno temu zrobic. Moje pytanie brzmi czym to zrobic ?? Jeden z moich kumplow robi to suszarka :smiley:

z gory THX :slight_smile:

:hahaha:

ja preferuj─Ö odkurzacz i szmatk─Ö 8) ewentualnie p─Ödzelek i odrobina spirytusu :rotfl:

zwariowales :smiley: :smiley:

zdecydowanie odkurzacz na poczatek,pozniej suszarka,a nastepnie recznie delikatnie-ale nie marnujÔÇŽ :slight_smile:

Napewno odkurzacz, ja u┼╝ywam odkurzacza i p─Ödzelka.

Odkurzacz z ko┼äc├│wk─ů plastikow─ů ,p─Ödzel i spr─Ö┼╝one powietrze do czyszczenia slot├│w.

Do grzbiet├│w stykowych kart i pami─Öci,stosowa─ç tward─ů gumke o┼é├│wkow─ů czy┼Ťci pi─Öknie.

Odkurzacz i spreżone powietrze. Można kupić w sklepie komputerowym za okolo 20 zł.

Spirytus mo┼╝na u┼╝y─ç do innych cel├│w :smiley:

Dobre s─ů takie d┼éugie w┼éochate szczotki, tylko dobrze by┼éoby ┼╝eby w┼éosy z niej nie wychodzi┼éy.

Po co w ogole czy┼Ťcic kompa od wewnatrz??

Du┼╝a warstwa kurzu mo┼╝e spowodowa─ç np. przegrzewanie :slight_smile:

Lub spalenieÔÇŽ :slight_smile:

Ogulnie to ja czyszcze kompa od wewn─ůtrz raz na jakie┼Ť 3 lata i narazie bez problem├│w :smiley:

jak masz jakiego┼Ť celka 400mhz, to sie niedziwie :slight_smile: bo to ma wentyl 5cm, i ledwo to wieje :stuck_out_tongue:

czysty komp, pracuje stabilniej, nie jest nara┼╝ony na przegrzanie, awarie, zwarcia!

pozatym, mozna rownie┼╝ zada─ç ÔÇťpo co sie my─ç?ÔÇŁ

:o

Może mały OT, ale w jakim to konkretnie sklepie i jakiej marki odkurzacz ?? :smiley:

BTW

Odkurzac, spr─Ö┼╝one powietrze, gumka - te┼╝ dobry pomys┼é - byle twardaÔÇŽ

i ┼╝adnego spirytu (szkoda marnowa─ç :smiley: ) jak by co, to ju┼╝ lepiej denaturatem :slight_smile: