Czyszczenie NetBT

Witam!

Wiem że ryzykuje warna za dublowanie tematu, którego wcześniej napisałem, ale w dalszym ciągu nie rozwiązałem tego problemu,a potrzebuje połączyć koniecznie dwa komputery dziś na godzinę 20. PROSZĘ O POMOC! !!

Nie mogę wykonać czyszczenia NetBT, a bez tego niemożliwa jest komunikacja między komputerami. Podczas czyszczenia wywala błąd.

System Windows nie może zakończyć naprawiania problemu,

ponieważ nie można ukończyć następujących czynności:

Czyszczenie NetBT

Mam system XP. Komputery podłączone są poprzez kabelek krosowany. Wcześniej (kiedy miałem zainstalowany inny Windows XP) spokojnie dało się to zrobić. Na drugim komputerze ta operacja przebiega bezproblemowo. Proszę o pomoc

Witam używałeś może narzędzia Winsock ? spróbuj, dość dobrze radzi sobie z połączeniami jest tutaj za free http://www.snapfiles.com/get/winsockxpfix.html

Używałem, niestety nie pomogło :frowning: . Może jakieś sterowniki by pomogły?. Tylko ja nie mogę ich znaleźć oczywiście sterowniki do NetBT, nie do sieciówki bo te są na 100% dobre. Już drugi raz mam na tym Windowsie taki problem, kiedyś nie było to mi tak potrzebne jak teraz jest. PROSZĘ POMÓŻCIE!!