Czyszczenie rdzenia i pamięci

Witam,

posiadam referencyjną kartę 4850 i zestaw chłodzenia Accelero S1 Rev. 2 który zaraz zamierzam zainstalować na karcie.

Mam proste pytanie czym najlepiej przeczyścić rdzeń graficzny i pamiątki ?? głownie chodzi mi o te drugie ponieważ nie chcę żeby mi radiatorki poodpadały po pewnym czasie.

z posiadanch chemikaliów :wink: posaidam aceton (zmywacz do paznoki) i płyn do czyszczenia płyt cd/dvd no i oczywiście waciki + patyczki do uszu co będzie lepsze ??

aceton, spirytus. Czyścisz dokładnie tak żeby usunąć resztki fabrycznego gluta na rdzeniu i pamięciach. Pamiętaj żeby na nie został okruszek z chusteczki, waciku. Ręce umyj dokładnie żeby nie było na nich tłuszczu ale i tak staraj się nie dotykać części wacika czy chusteczki która będzie dotykała rdzenia czy pamięci. Rób wszystko powoli i z głową, śrubki dokręcaj naprzemiennie stopniowo.

Resztę porad znajdziesz na forum pclab.pl. Było kilka fotorelacji z założenia na 4850 nowego chłodzenia. Podobno radiatory na kości pamięci z zestawu Accelero odpadają…

Chwila na google :wink:

Lub to :stuck_out_tongue:

Bardzo dziekuje za pomoc, moje pytanie powstało ponieważ dużo osób napisało że do tego niezbędny jest alkohol izotopowy. Ale z tego co widzę zwykły zmywcz do paznokci wystarczy