Czyszczenie rejestru Ashampoo Magical Optimizer

Znalazłam na tym Forum darmowy program Ashampoo Magical Optimizer służący do czyszczenia rejestru, dysków. Bardzo mi odpowiada, jest prosty w obsłudze, nie ma zbyt wielu dla mnie zawiłych funkcji. Ponieważ zupełnie się na tym nie znam a chciałabym zadbać o system i regularnie go czyścić chociażby ze zbędnych wpisów w rejestrze proszę o pomoc osoby, które go używają lub dobrze znają.

W związku z tym mam pytania:

  1. Czy po wybraniu opcji “czyszczenie rejestru” jest możliwość utworzenia kopii usuwanych wpisów, czy trzeba to zrobić wcześniej zanim się uruchomi czyszczenie, jeśli tak, to gdzie.

  2. Czy zanim program usunie wpisy z rejestru jest możliwość ich sprawdzenia i ewentualnie dopiero wtedy zatwierdzenia do usunięcia.

Pytam o to, ponieważ pomoc w tym programie niestety nie jest w wersji polskiej a nigdzie nie znalazłam jakiejkolwiek instrukcji.

Z góry dziękuję za wyjaśnienie.

bez obaw , tego typu programy sa w pelni bezpieczne wiec mozna smialo wyczyscic rejestr

Program tworzy automatycznie kopię rejestru.

C:\Program Files\Ashampoo\Ashampoo Magical Optimizer\Backups\ **********

********* :arrow: nazwa twojego konta

Stwierdzenie grubo na wyrost, bo niektóre z nich mogą niezłego bałaganu narobić, szczególnie u niezbyt swiadomych użytkowników komputera, ale akurat Ashampo jest bezpieczny.