Czyszczenie systemu: pakiet narzędziowy najlepszym wyborem?

Jak w tytule. Aktualnie używam jv16 z licencją komputer świat głównie ze względu na bardzo dobry moduł usuwania aplikacji i ogólną prostotę :slight_smile: Bardzo brakuje jednak opcji kasowania plików tymczasowych z aplikacji którą posiada większość nowych programów. Nie wiem czy najlepszym wyborem będzie program do czyszczenie (CCleaner/ Odkurzacz/inne) i osobny do usuwania aplikacji (Revo uninstaller/Wise uninstaller) czy pełny pakiet narzędziowy (Glary/WinUtilities) ? Z góry dzięki :wink:

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku zmien.gif

W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.

Moim zdaniem zestaw: Odkurzacz, Revo uninstaller i jv6 to dobry zestaw do czyszczenia (sam posiadam te programy).

Ps. Zainteresowałbym się jeszcze na Twoim miejscu “Jet Clean” (zamiast jv16)

Ps 2. CCleaner do usuwania codziennej aktywności jest bardzo dobry

Ps 3. Z pełnych pakietów polecam Tune Up Utilities (sam korzystam)

Wypróbowałem kilka “kombajnów” do sprzątania systemu takich jak Advanced System Care, Glary i Win Utilities, Tune Up, Ccleaner, Odkurzacz czy Wise Care i żaden z nich nie zagościł na stałe w moim laptopie z Vistą HP. Używam do czyszczenia rejestru takich programów jak : Jet Clean, Registry Recycler i Vit Registry Fix a do czyszczenia dysku Moo0 Disc Cleaner i PrivaZer. Do czyszczenia pamięci RAM świetnie nadaje się z kolei niewielki programik o nazwie CleanMem. Programy te wypróbowałem również na Windows 7 HP i Windows 7 Ultimate i nie zauważyłem, żeby narobiły jakichś szkód a wprost przeciwnie, systemy nabrały wigoru. Dlatego też polecam je zamiast tych tzw. “kombajnów”, które niby robią wszystko ale niestety po “łebkach”. Pozdrawiam

Dodane 13.10.2013 (N) 5:14

Wypróbowałem kilka “kombajnów” do sprzątania systemu takich jak Advanced System Care, Glary i Win Utilities, Tune Up, Ccleaner, Odkurzacz czy Wise Care i żaden z nich nie zagościł na stałe w moim laptopie z Vistą HP. Używam do czyszczenia rejestru takich programów jak : Jet Clean, Registry Recycler i Vit Registry Fix a do czyszczenia dysku Moo0 Disc Cleaner i PrivaZer. Do czyszczenia pamięci RAM świetnie nadaje się z kolei niewielki programik o nazwie CleanMem. Programy te wypróbowałem również na Windows 7 HP i Windows 7 Ultimate i nie zauważyłem, żeby narobiły jakichś szkód a wprost przeciwnie, systemy nabrały wigoru. Dlatego też polecam je zamiast tych tzw. “kombajnów”, które niby robią wszystko ale niestety po “łebkach”. Pozdrawiam

Dodane 13.10.2013 (N) 5:14

Wypróbowałem kilka “kombajnów” do sprzątania systemu takich jak Advanced System Care, Glary i Win Utilities, Tune Up, Ccleaner, Odkurzacz czy Wise Care i żaden z nich nie zagościł na stałe w moim laptopie z Vistą HP. Używam do czyszczenia rejestru takich programów jak : Jet Clean, Registry Recycler i Vit Registry Fix a do czyszczenia dysku Moo0 Disc Cleaner i PrivaZer. Do czyszczenia pamięci RAM świetnie nadaje się z kolei niewielki programik o nazwie CleanMem. Programy te wypróbowałem również na Windows 7 HP i Windows 7 Ultimate i nie zauważyłem, żeby narobiły jakichś szkód a wprost przeciwnie, systemy nabrały wigoru. Dlatego też polecam je zamiast tych tzw. “kombajnów”, które niby robią wszystko ale niestety po “łebkach”. Pozdrawiam

Pobierz sobie z linka bezpośredniego to portable na pulpit. Po polsku i ma niecałe 900 KB. http://www.dobreprogramy.pl/RegSeeker,P … 12055.html Ma obok wyszukiwania w rejestrze, także wyszukiwanie plików. Ma czyszczenie rejestru i wiele potrzebnych opcji. Oczywiście, JetClean jest bardzo dobry. Odkurzacz stosowany po aktualizacjach, to też powinien znaleźć się w zestawie.