CZytacie jakieś czasopisma związane z komputerami?

Czy czytacie jakieś czasopisma związane z komputerami takie jak np. komputer swiat, twój niezbędnik itp. itd?? piszczie!! :stuck_out_tongue:

PC Format. (głownie dlatego bo fajne softy na coverku dają).

PCWK.

szkoda kaski na te gazetki :stuck_out_tongue:

ale kiedyś oczywiście że czytałem

teraz juz nie bo niema tam nic nowego …

a jeśli czegoś niewiem to google.pl i już wiem :smiley:

Komputer Świat od czasu do czasu ;]

PC Format tak od czasu do czasu. Ale głownie szkoda kasy na gazetki :stuck_out_tongue:

Ja kupuję każdy numer KŚ, czasem PC Format i PCWK. :slight_smile:

PC Format, Ekspert komputer Świat i od wczoraj taką ciekawą stronkę znalazłem oto link http://www.egielda.com.pl/

Komputer świat, czsami PC Format :wink:

Od kiedy mam neta, żadnych gazet. Szkoda kasy, jak wszystko jest w necie, kto nie umie szukać jego strata.

To samo co Myszak , do tego eszcze Niezbędnik z Komputer Świata i Komputer Świat. Czasami testy… I jeśli jest inna gazeta, która ma jakieś cieakwe programy to także :D.

PC Format 8)

narazie tylko to

PC Format bo są obszerniejsze od Komputer Świata i mają fajne oprogramowanie na płytach.

ja glownie kiedyś CHIP kupowalem, ale teraz już nie.

ja kiedyś też chip-a kupowałem ale poziom tak spadł że szkoda kaski :stuck_out_tongue:

zapomniałem wyżej dopisać

czasem kupie jakąś gazetke ale to tylko jak sie znajdzie jakis wyjątkowo interesujący mnie artukuł/test :stuck_out_tongue:

Tylko Komputer Świat :slight_smile:

A wystarczy chwilę poszukać!!

szkoda kasy i czasu :mrgreen:

CD-Action. Mam prenumerate od 7 lat.

Lubie czytać CHIP najbardziej, oprócz tego Linux Magazine, Pcworld komputer i Enter.

Jako tako wole czytac portale komputerowe…a dokladniej fora i newsy bo to szybsze.

Ale od czasu do czasu kupuje CDA aby miec jakas gierke.

Oczywiscie nie kazda…Jak dotad u nich zaciekawilo mnie tylko pare numerow, do ktorych dodano :

-Soul Reaver’a 1

-Soul Reaver’a 2

-Resident Evil’a 3

-Dino Crisis’a 2

-oraz numer z SRS,Bad Day i Wingsami.