Czytany tekst z gg lub aqq?

czy da sie zrobic tak ze jak ktoś do mnie pisze to zeby mi czytało ten tekst żebym poprostu nie musiałtego czytać tylko słuchać??jest taka możliwosć?

W AQQ jak masz zainstalowany jakikolwiek syntezator mowy, to dajesz Program>Ustawienia programu>Mowa i tam powinno Ci wykryć i masz opcje ładuj ostatni używany, i czytaj przychodzące wiadomości.

a w gg trzeba zainstalować power gg i jakiś syuntezator mowy :stuck_out_tongue:

skąd pobrać taki syntezator?

Ja bym polecał IVONA

http://www.ivo.pl/index.php?option=com_ … &Itemid=27

Wersja DEMO

Wybierasz wersje i ssiesz.

Ale i tak do czytania filmów to niezabardzo(robot-już wole czytać, przynajmniej umiem czytać nie to co niektórzy w mojej klasie).

http://www.cnin.uw.edu.pl/oprogramowanie/index.html

Zainstaluj program DUAL.EXE, tylko przed restartem komputera usuń do niego skrót z Autostartu, bo nie poznasz Pulpitu. W AQQ czytanie będzie działać po wybraniu opcji opisanej powyżej, a o GG proszę mnie nie pytać. :slight_smile:

zaraz sciagne sobie ivone i zobacze czy bedzie mi czytała w aqq

Złączono Posty : 15.01.2007 (Pon) 23:13

troche smiesznie ale działa.

Jakbym siebie słyszał !!

Mireczek - jak czyta? Dobrze?

DUAL oparty jest na silniki RealSpeak, a więc na raczej najlepszym syntezatorze mowy. Niby jest to wersja 15 dniowa i po minięciu tego okresu próbuje zamykać wywołujące programy, ale nie wszystkie programy dadzą się zamknąć. :slight_smile: Sam program DUAL można od raz odinstalować pozostawiając na dysku pliki współdzielone. Silnik mowy będzie działał dalej. Bardziej jest to przydatne do czytania napisów z filmów niż w komunikatorze, ale w AQQ też pasuje. Czasami nie potrafi przeczytać niektórych słów i je literuje, ale to bardzo rzadkie przypadki.

Pod latarnią najciemniej…

Plik do AQQ

http://www.aqq.eu/component/option,com_ … temid,435/

Przewodnik instalacji

http://www.aqq.eu/index.php?option=com_ … &Itemid=50