Czytnik do e-book

Może i masz rację. Kupię nowy

Dziesiątka nie ma trybu ciemnego, o którym @jajecpl wspominał.
Jeśli to pierwszy czytnik to niższa rozdzielczość może ujdzie. Przy przesiadce z PW albo Oasis krwawią oczy :slightly_smiling_face:

Z tą rozdzielczością bym nie przesadzał. Miałem polską kupę o wyższej rozdziałce i żadnej różnicy mi jakość nie robiła. Jednak tak jak mówisz 10 nie ma trybu ciemnego (sprawdziłem), więc jak koniecznie chce mieć tę funkcję, to już musi szukać PW.

Ja miałem do czynienia z kilkoma modelami Kindle (Keyboard, parę podstawowych, PW, PW3, teraz Oasis 3) i jak próbowałem używać niższych modeli to zawsze miałem duży dyskomfort.
Sporo pewnie zależy od osoby. I budżetu.

No to w końcu co? z trybem ciemnym.

Z mojego linka wyżej:

Musisz patrzeć za PaperWhite, jak tutaj kolega @anon17430432 mówi. Ew. możesz patrzeć za alternatywami, ale tutaj ci nie polecę niczego, bo się przejechałem serio na tym, Miałem/mam inkbooka jakiegoś porównywalnego do PW i nie polecam, bo czytnik ma być wygodny, a nie mieć opóźnienia i pękać.

830 zł?
To sobie kupię jakiegoś smartphona 6" za 300 w lombardzie.

600PLN - 8GB w Kindle w zupełności wystarczy.

A propos smartfona - musiałbyś kupować? Nie możesz czytać na tym, który masz?

520 zł

1 polubienie

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Ja mam, co chcę przeczytać.

PS. moderacja może być niezadowolona taką propozycją

Ja nie chcę. Uważam, że autorów trzeba wspierać.

@pom_pom
Dobra cena i tylko 20PLN powyżej zakładanego przez @jajecpl budżetu.

Nowy Kindle bardzo fajny, w tej cenie promocyjnej w jakiej był to rewelka. Oczywiście jak ktoś ma więcej kasy to w wersji paperwhite. Co ciekawe w nowym Kindle jest prosta przeglądarka internetowa.

Niemniej jednak, dla mnie zaletą czytnika jest to, że tam jest mało funkcji. Umysł mi nie skacze po tym co mogę na nim zrobić, jak na tablecie, tylko skupiam się na czytaniu.

Oasis też jest super. Szkło i metal robią większą różnicę niż wynikałoby ze specyfikacji.

No tak ale Oasis to już wyższa półka cenowa :money_with_wings: :grinning: Kindle w promocji był 289 z dostawą, więc jak ktoś nie jest pewien, czy w ogóle potrzebuje czytnik to dobra okazja żeby się przekonać.

1 polubienie

Jednak Kindle, ale promocje przegapiłem
Świetna sprawa

Który wziąłeś? Normalny 10?

10, 8 GB normalny

Generalnie jak ktoś chce korzystać z oferty Legimi z limitem stron to Kindle nie obsługują, bo nie można na nich instalować aplikacji. Warto wiedzieć przed zakupem a oferta Legimi z limitem to świetna sprawa dla osób które czytają sporadycznie +/- książka na miesiąc. Poza tym to świetne urządzenia