Czytnik e-booków metro (Windows 8)

Hej! Czy istnieje jakiś czytnik czytnik ebooków w interfejsie metro (oprócz wbudowanego Readera)? Ponoć nie da się instalować aplikacji do tego interfejsu spoza Store, więc chciałem tam poszukać, ale coś mi tam przestało działać i nie wyświetla się tyle aplikacji co na początku (np w grach - na początku było ich dużo, a teraz tylko xbox live czy coś takiego, a w innych kategoriach to w ogóle nic [oprócz tej pierwszej kategorii]). Dlatego najlepiej jakbyście podawali tytuły, to może by się chociaż udało ją znaleść przez wyszukiwarkę. Pewnie zapytacie co mi nie odpowiada w Readerze - to że nie mogę sobie przypiąć do startu książki, niby można przypiąć sam Reader, i po kliknięciu od razu się włącza ostatnia czytana strona, ale co będzie jak zacznę czytać więcej ebooków? Poza tym chciałbym, żeby w menu start wyświetlała się okładka książki ,bo duuużo lepiej by to wyglądało. Np. mógłbym sobie zrobić kategorię książki i wybierać którą chcę. Niestety żadnej z tych funkcji nie oferuje wbudowany Reader ;( Btw. co zrobić, żeby naprawić sklep z aplikacjami?

Edit. Nie chcę zakładać nowego wątku, więc dopiszę tutaj. Da się coś zrobić, żeby ikony aplikacji aero w menu start były na całą wielkość kafelka (tak jak po oddaleniu widoku)?