Czytnik kart nie działa

Drodzy użytkownicy forum!

Mam problem z moim czytnikiem kart Sony (Silicon Media R/W ?) . Mianowicie nie czyta on kart SD, jednak nie mam możliwości sprawdzenia innych typów. Przy uruchomiani zaświeca się zielona lampka (która świeciła przy czytaniu karty). Myślę że oznacza to że czytnik jest prawidłowo podłączony (od nowości nic nie było zmieniane przy połączeniu). Nie pamiętam czy na Win XP działał do końca, ale na początku na pewno tak. Teraz jest Win 7 (szczegóły w podpisie), stery automatycznie się zainstalowały jednak gdy włożę karty żadnej reakcji. Nie wiem czy to wina sprzętu, czy sterów. Proszę o pomoc, co zrobić żeby czytnik znów działał.

Pozdrawiam, radbarz

Jak to karta SDHC to możliwe że czytnik jej nie obsługuje. Sprawdź jakąś micro sd do 2Gb w adapterze na SD. Też myślałem że mam zepsuty czytnik a okazało się że kart SDHC nie czyta bo takie akurat do niego wkładałem

Niestety nie posiadam takiej karty i nie wiem kto posiada, ale pewna karta wcześniej była czytana, a teraz nie.

//EDIT

Rozwiązałem problem - Coś nie łączy na stykach karty. Po mocnym dociśnięciu w górę zadziałało.