Czytnik książek na PC z wbudowanym słownikiem PL

Witam wszystkich serdecznie. To mój pierwszy post na owym forum i mam nadzieję nie ostatni :slight_smile: Postanowiłem napisać, gdyż od dłuższego czasu poszukuję pewnego programu i nic nie mogę znaleźć na necie.

Mój angielski jest na poziomie średnio zaawansowanym - bardzo dużo rozumiem, umiem się spokojnie komunikować, ale brakuje mi słówek, co powoduje problemy. Pomyślałem, aby zacząć czytać książki po angielsku dzięki czemu nie dość, że przeczytam jakaś ciekawą książkę to i przyswoję nowe angielskie słowa - problem w tym, że uciążliwe jest czytanie książki i co chwila doskakiwanie do laptopa aby wyszukać znaczenie danego słowa po Polsku, więc:

Poszukuję programu pod Windows na lapka do czytania książek (czyli czytnik e-book) ale z funkcją słownika angielsko-polskiego, abym czytając w każdej chwili mógł zaznaczyć dane słowo i wyświetli mi się jego tłumaczenie w naszym języku. Coś słyszałem, ze Kindle ma taką funkcję, ale niby nie ma polskiego, a i ja na obecną chwilę nie chcę kupować czytnika, tylko sprawdzić na laptopie, czy mi to będzie odpowiadało (jak tak to się pomyśli)

Czy ktoś z Was ma jakieś info na temat takiego programu ?

Odświeżam. Mógłby ktoś coś polecić?