Czyżby luka w Mozilla Firefox 2.0RC3?

Witam!

Proszę sprawdzić aby inny użytkownik Mozilli Firefox 2.0RC3 ściągną dowolny plik zapisany w rar i niech spróbuje go otworzyć i czy będzie błąd archiwum czy też nie.

Bo u mnie jest też problem z ściąganiem plików muzycznych(mp3) z http://www.empe3.net i skróca firefox i nie można prawidłowo ściągnąć :-x

Ściągałem też przez Avant Browser(najnowszy)i wszystko działało :shock:

Wiadomo, taki jest już Fireofox.

Twierdzą, że nie ma błędów, ale jednak jest dużo (mnie one bardzo przeszkadzają).

MICROSOFT RULEZ! :mrgreen:

ja tez tak mam hehe :smiley: :smiley:

Więc będzie wtedy RC4?

I ZNOWU DATA PREMIERY PRZESUNIĘTA NA PÓŹNIEJ?

Ja też mam Mozille Firefox 2.0RC3 i nie mam takiego problemu

Moze ten plik co ściągasz jest naprawde uszkodzony??

Weś ściągni przez inną przeglądarke internetową

Zobacz tu i tam:

Czytaj z zrozumieniem :wink:

The neo a wiesz jaki ja miałem problem ?

zapisałem plik .gif

nazwałem go 2.gif

zapisuję drugi plik, nazwałem go 3.gif i nagle zacząl od nowa “pobierać” plik 2.gif… szkoda, że wyświetlił że do pobrania jest 9,7MB :o

I po prostu się nie da … :expressionless: (tak za każdym razem)

Na dodatek na kompie z 512MB RAM tak niemiłosiernie muli, że to tragedia :expressionless:

L337 Crew dziwne :shock:

Więc chyba finalna wersja nie wyjdzie, bo jest tyle błędów i na to może sobie pozwolić MOZILLA?

Facet, zastanów się co ty mówisz. Wersje testowe są po to, żeby wykrywać błędy! Czy w wersjach testowych IE ich nie było? Skoro IE 7 jest już w wersji finalnej, to porównuj go do Firefoxa 1.5.0.7

Przez odkrycie luki(nie pamiętam jakiej)została przesunięta premiera Firefoxa 2.0 na później a teraz kolejne bugi i luki:(

wiecie, co? Firefox 2.0 RC2 wywarł na mnie tak pozytywne wrażenia, że teraz to nie on jest dodatkiem do świetnej pod każdym względem Opery, tylko Opera do niego :slight_smile:

szybkości działania Opery 9.02 i Firefoxa 2.0 RC3 są dla mnie takie same.

i na pewno nie umiesz wymienić choć dwóch…

przestańcie tak głupio gadać, bo to świadczy tylko o was.

żyj dalej w ograniczeniach przyzwyczajeń. IE nie zmienisz, bo jesteś przyzwyczajony, Gadu-Gadu nie zmienisz, bo również jesteś przyzwyczajony, mimo iż istnieją dużo lepsze pod każdym względem programy (Opera, Firefox/Miranda, Konnekt).

co do problemu, może pomoże instalka na czysto?

Nie pomogło:(

Ale na czysto to znaczy usunąć z deinstalatora czy usunąć z deinstalatora i jeszcze pozostałości na nim?

  • odinstalować

  • usunąć folder C:\Program Files\Mozilla Firefox

  • usunąć folder C:\Documents and Settings\Luks\Application Data\Mozilla

oczywiście wyeksportuj sobie wcześniej zakładki :slight_smile:

edit.

u mnie oczywiście pobieranie plików mp3 jak i rozpakowywanie archiwów działa bez problemu.

Przede wszystkim pozostalości po nim :slight_smile: bo zostawia w rejestrze swoje ustawienia - może w Twoim przypadku właśnie niewłaściwe.

Deistalacja, a później czyścić :stuck_out_tongue:

zerknij tu

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=74599

Dzięki już wszystko działa :stuck_out_tongue: