Czyżby sp2 :(

Mój problem pojawił sie po zainstalowaniu SP2 ,otóż po pewnym czasie pracy w systemie komp sie zawiesza i nic nie można zrobić tylko res pomaga.pomocy plz

P.S. na wszelki wypadek podam konfiga kompa : C2_2.00@2.76ghz,1gb ddr+120gb segate baracuda +redek 9600 pro no i winXP+sp2 używam pakietu nortona (antywir+iss2005) i wkleje loga też może to wirus jednak :frowning: jakiś

Logfile of HijackThis v1.97.7

Scan saved at 20:24:40, on 2004-12-08

Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)

Running processes:

D:\WINDOWS\System32\smss.exe

D:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

D:\WINDOWS\system32\services.exe

D:\WINDOWS\system32\lsass.exe

D:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe

D:\WINDOWS\system32\svchost.exe

D:\WINDOWS\System32\svchost.exe

D:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccProxy.exe

D:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe

D:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccSetMgr.exe

D:\WINDOWS\Explorer.EXE

D:\Program Files\Norton Internet Security\ISSVC.exe

D:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\SNDSrvc.exe

D:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\SPBBC\SPBBCSvc.exe

D:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccEvtMgr.exe

D:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

D:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\VS7Debug\mdm.exe

D:\Program Files\Norton Internet Security\Norton AntiVirus\navapsvc.exe

D:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\CCPD-LC\symlcsvc.exe

D:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\Security Center\SymWSC.exe

D:\Program Files\ATI Technologies\ATI Control Panel\atiptaxx.exe

D:\WINDOWS\system32\RunDll32.exe

D:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccApp.exe

D:\Program Files\Common Files\Real\Update_OB\realsched.exe

D:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

D:\Program Files\Opera\Opera.exe

D:\WINDOWS\system32\taskmgr.exe

D:\Documents and Settings\Bukson\Pulpit\hjt\HijackThis.exe

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Łącza

O2 - BHO: (no name) - {0000CC75-ACF3-4cac-A0A9-DD3868E06852} - D:\Program Files\DAP\DAPBHO.dll

O2 - BHO: (no name) - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - D:\Program Files\Adobe\Acrobat 6.0 CE\Reader\ActiveX\AcroIEHelper.dll

O2 - BHO: Norton Internet Security - {9ECB9560-04F9-4bbc-943D-298DDF1699E1} - D:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\AdBlocking\NISShExt.dll

O2 - BHO: NAV Helper - {BDF3E430-B101-42AD-A544-FADC6B084872} - D:\Program Files\Norton Internet Security\Norton AntiVirus\NavShExt.dll

O3 - Toolbar: DAP Bar - {62999427-33FC-4baf-9C9C-BCE6BD127F08} - D:\Program Files\DAP\DAPIEBar.dll

O3 - Toolbar: Norton Internet Security - {0B53EAC3-8D69-4b9e-9B19-A37C9A5676A7} - D:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\AdBlocking\NISShExt.dll

O3 - Toolbar: Norton AntiVirus - {42CDD1BF-3FFB-4238-8AD1-7859DF00B1D6} - D:\Program Files\Norton Internet Security\Norton AntiVirus\NavShExt.dll

O4 - HKLM…\Run: [ATIPTA] D:\Program Files\ATI Technologies\ATI Control Panel\atiptaxx.exe

O4 - HKLM…\Run: [Cmaudio] RunDll32 cmicnfg.cpl,CMICtrlWnd

O4 - HKLM…\Run: [NeroFilterCheck] D:\WINDOWS\system32\NeroCheck.exe

O4 - HKLM…\Run: [ccApp] “D:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccApp.exe”

O4 - HKLM…\Run: [symantec NetDriver Monitor] D:\PROGRA~1\SYMNET~1\SNDMon.exe

O4 - HKLM…\Run: [TkBellExe] “D:\Program Files\Common Files\Real\Update_OB\realsched.exe” -osboot

O4 - HKCU…\Run: [ctfmon.exe] D:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

O8 - Extra context menu item: &Download with &DAP - D:\PROGRA~1\DAP\dapextie.htm

O8 - Extra context menu item: Download &all with DAP - D:\PROGRA~1\DAP\dapextie2.htm

O8 - Extra context menu item: E&ksport do programu Microsoft Excel - res://D:\PROGRA~1\MICROS~2\Office10\EXCEL.EXE/3000

O9 - Extra ‘Tools’ menuitem: Sun Java Console (HKLM)

O9 - Extra button: Run DAP (HKLM)

Log czysty,

na 100%

Tak, Co z Ciebie taki niedowiarek :mrgreen:

Zobaczmy to ze strony Wirusy/Spyware

Początkowo :

Skanery Antywirusowe:

…::mks_vir::…

http://skaner.mks.com.pl

…::GeCAD (RAV)::…

http://www.ravantivirus.com/scan/

…::F-Secure::…

http://support.f-secure.com/enu/home/ols.shtml

…::BitDefender::…

http://www.bitdefender.com/scan/licence.php

…::HouseCall::…

http://pl.trendmicro-europe.com/consume … ll_pre.php

Zabezpieczający (nieobowiązkowo)

ETD Security Scanner 3.0 - Antyszpieg

http://www.download.com/ETD-Security-Sc … 29424.html

no dobra skoro nie mam wirów na kompie to zostaje odinstalowanie sp2 chyba :frowning:

Nie ! Zrób to co ja Ci napisałem wyżej :slight_smile:

Jak nie pomoże - reinstalka SP2

Odinstaluj, Zainstaluj

to juz lepiej instalacja nowego systemu niz zabawa w

odinstal. SP2

a jak tam w BIOS wszystko ok (grzebales ?)

napiecia/temp. w normie

Może go za mocno podkręciłeś ?? :^o :doubt: 8-[

NIE,SUGERUJESZ ŻE KŁAMIE MOGE WKLEIĆ SCREANY Z WCPUID CHODZI MI JUZ OD ROKU BEZ PROBLEMÓW WSZYTKO ZACZEŁO SIE PO INSTALCE SP2

P.S. NIE ZASTOSUJE SIE DO twoich porad i zrobie chyba jednak po swojemu i wróce do sp1 i sys przeinstluje ponieważ mam za duży dysk i skanowanie online zajeło by wiecej czasu niż reinstlka wiec niedzieki :stuck_out_tongue:

A to dlaczego “niedzięki” przecież Shark poświęcił Twojemu tematowi trochę czasu a czy Ty skorzystasz z jego porady to już twoja sprawa.

bukson1985 Po pierwsze nie krzycz to nie podwórko. A co do Sharka to powinieneś mu podziękować, bo po pierwsze sprawdził ci loga a po drugie nie zastosowałeś się do jego porad do końca więc nie wiesz czy by pomogło. Jeżeli chcesz to zrobić dobrze i mieć sp2 to zinegruj sobie płytkę i zainstaluj system od nowa. Oczywiście napisałem to na podstawie twojego posta. Piszesz tam o reinstalce która nic nie da. :?

nie mam zamiaru nikomu dziekowac bo o nic go nie prosiłem,a takich porad to sam moge sobie udzielić a to co zrobie to juz moja sprawa.i nie krzyczałem tylko caps mi sie bloknął :stuck_out_tongue: A płytka jest zingerowna z sp2,problem wciąz jest :(. a wira a nic podobnego napewno nie mam full scana wczoraj robiłem i nic nie wykrył a pozatym podobno log mam czysty…

Nie prosiłeś. :o To po kiego założyłeś ten topic. :? Wiesz co zastanów co za bzdety klepiesz bo widać że nic nie umiesz tylko obrażać ludzi. :evil:

dobra ty za to jesteś super naj naj naj, adwokat jego jesteś czy co? nie miałem go zamiaru nawet obrażać tylko po prostu powiedziałem ze niedziekuje ale niezastosuje sie do jego porad bo są przynajmniej dla mnie zbyt czasochłonne szybciej jak bym zrobił reinstalke chyba mam prawo do tego?? nie wiem po co wogóle wyjechałeś ze swoimi tekstami albo piszesz na temat który jest w topicu albo umorlaniasz mnie niewiem po co nawet no chyba żeby sobie posta nabić …

Ciesz się, że w ogóle ktoś odpowiada na Twoje posty :-x

Bukson skończ ze swoimi wywodami bo są naprawdę nie na miejscu.

Nikt tu Cię nie trzyma na siłę. :evil: :evil: :evil:

Zgłosiłeś swój problem i spotkałeś się z pozytywynym odzewem ze strony innych userów. Co dałeś im w zamian widać w powyższych postach.

A swoją drogą takowe umoralnianie w stosunku co do Twojej osoby jest jak najbardziej konieczne bo nic nie widzisz poza czubkiem swojego nosa.

Reszty nie będę komentował, pozostawiam to Twoim mam nadzieję owocnym przemyśleniom.