D-link 524 jak skonfigurować?

Witam,

Mam router d-link dl-524 i nie mogę się połączyć z internetem. Router mam podłączony do modemu WLAN, a port 1 z routera do komputera, do tego 2 laptopy które łączyły się bezprzewodowo. Ostatnio trochę kombinowalem z filtorowaniem adresów MAC, żeby inni nie ciągnęli internetu bo z hasłem nie moglem sie polaczyc. Przydzieliłem adres mac dla komputera, oraz 2 laptopów i wszystko ładnie chodziło az wczoraj internet przestał działać. Niby bylo połączenie ale tylko lokalne i nic nie działało ;/. Resetowalem modem i próbowałem nawiązać połączenie. Mam internet z Dialogu, więc wybralem PPPoE, wpisuje nazwę użytkownika, hasło było już jakieś nie wiem jakie ale za długie więc kasuje i wpisuje swoje ale za każdym razem gdy kilikam apply to sie nie zmienia. Wpisuje ip 192.168.0.1 i tam sie loguje. Wcześniej jak próbowałem za pomocą cd to w ostatniej fazie instalacji wyskakuje błąd: Problem occurson internet connection, please start over your WAN setting.

Dlaczego nie mogę zmienić tego hasła? Za każdym razem gdy wpisuje takie jakie jest konieczne do połączenia to sie nie zmienia i zostaje takie jak po restarcie modemu.

Adresy Mac mam na disabled i usunięte z listy. Teraz łącze się za pomocą połączenia szerokopasmowego i wszystko gra.

Dodam jeszcze, że laptopy bez problemu widzą sieć dlink i łączą się z nią chociaż nie działa internet…

Prosze o pomoc,

Pozdrawiam.

proponuje restart ustawień routera przyciskiem + nowa konfiguracja

robiłem restart routera.

nowa konfiguracja? co masz na mysli

rejflik , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Tutaj są ss, które zrobiłem jak mam skonfigurowany router.

31638469.th.png

aaaabv.th.png

aaaaaj.th.png

wrongd.th.png

haslo.th.png

aaaaaae.th.png

aaavni.th.png

Dodane 10.11.2010 (Śr) 11:09

Pomoże Mi ktoś?

Dodane 11.11.2010 (Cz) 10:10

Nikt nie potrafi Mi pomóc?;/

Dodane 11.11.2010 (Cz) 20:56

Sam sobie poradziłem ;).

Zamykam