D-link DI-524 konfiguracja wifi

Hej. Mam ten ruter D-Link i Laptopa Toshiba satellite A200-130 z kartą WIFI> Intel Wirelless WiFI link 4965AGN, I chcę aby łączył sie z Laptopem za pomocą WIFI, Gdy podłaczam kabel internet przez ruterer działa, ale nie wiem jak skonfigurować żeby łączył się przez WIFI, System na Lapku to Windows VISTA home basic 32bit. Proszę o szcegółowe inforamcje jak to zrobić, Zależy mi na czasie mam jedynie czas do piątku rano, Nie znam visty bo to nie mój sprzęt i nie znam się na sieciach bezprzewodowych. Więc proszę o szczegułowe instrukcje.

wkładasz płytkę ruta i robisz kolejno według instrukcji… jest pokazane co jak podłączać…nie jest to trudne…

Ale wniosłeś do tematu :confused: Mi chodzi jak zkonfigurować z WIFI bo noramalnie przez ruter kablem ethernet smiga :confused:

Wchodzisz do zakładki wireless. Nadajesz nazwę sieci, typ szyfrowania, hasło i włączasz.

a jakieś ustawienia w systemie ? utworzyć sieć bezprzewodowa ? jak tak to co podać ?

Podać nazwę sieci ustawioną w routerze i hasło (też które podawałeś w zakładce wireless).

ok zrobiłem tak ale nie łaczy sie przez WIFI jak odłacze kabel rutera :confused: