D-SUB a LCD 24'

Witam, czy podłączając pod wyjście D-SUB LCD 24cale obsłuży mi rozdzielczość 1920x1200? i czy przy takiej rozdzielczości obraz będzie wyraźnie słabszy niż przy podłączeniu pod DVI?

pozdro

Jak karta graf obsługuje tą rozdzielczość to tak, rodzaj wyjścia nie ma znaczenia, przy analogowym będziesz miał mniej ostre krawędzie np czcionki, trochę słabszy obraz, ale prawie nie zauważalny dla oka, trzeba mieć dobre oko do szczegółów.

karta to GF3 Ti 200, teoretycznie obsługuje rozdzielczość, nie będzie problemu obsłużenia takiego monitora ? (jest to rozwiązanie chwilowe gdyż niedługo wymieniam kompa)

Graphics engine nVIDIA GeForce3 Ti200 GPU

Max resolution 2048 x 1536

Maximum 3D resolution of 2048 x 1536 @75Hz

Jak jest w 100% sprawna to bez problemu powinna.

ok, dzięki za szybka pomoc, pozdro

Oczywiście, że Ci obsłuży ale co z tego skoro karta nie będzie potrafiła stabilnie utrzymać tej rozdzielczości. Będzie maił ghosteffect lub jak kto woli echo. Oczy wysiadają po jakiś 15 min pracy.

D-SUB umie z tego co udało mi się przetestować na własnej skórze (i za moje pieniądze :-x), stabilnie utrzymać max 1600x1200, później już jest kaszana. Więc jeśli nie masz w kompie/lapie/konsoli wyjścia hdmi lub cyfrowego dvi (z hdcp) to do czasu zmiany sprzętu raczej sobie odpuść monitor bo się tylko będziesz wkurzał.