Da się jeszcze coś zrobić

mam taki komputer ale już się strasznie muli więc czy da się jeszcze uratować ? Co mam kupić żeby można było grać w gry ? Płyta główna to “Gigabyte GA-G31M-ES2L”
RAM " GOOD RAM DDR2 1GB PC2-5300 DIMM x1 sztuka ", procesor nie stety nie wiem jaki ale Intel jakiś, chłodzenie procesora " Intel E18764-001 DTC-AAT01 DYSK TWARDY "Hitachi 250 GB " mój budżet to około 500 zł z góry dziękuję za rady

sprzedaj to i dozbieraj
nie opłaca się reanimować tego szrota

Ludzie - wybacz, że piszę w l.m., ale ciągle ten sam problem się pojawia - kiedy wy wreszcie zaczniecie określać swoje potrzeby. “Żeby można było grać w gry” nie mówi za wiele. Jeśli mowa o tych z początku 2000 roku to spoko. W innym wypadku rozszerz opis własnych potrzeb - w jakiej rozdzielczości (model monitora), w jakie gry, w jakich detalach. Sam ograniczony budżet i marzenia nie sprawią, że kupisz magiczny sprzęt, który uciągnie wszystko co wyszło i wyjdzie w najbliższym czasie.

2 polubienia

Zgadzam się z nietopyrz. Dodatkowo podaj markę i model zasilacza z jego tabliczki znamionowej.
Za 500 zł z komputerem do gier nawet takich CS:GO, LoL czy DOTA, może być ciężko, nawet z używanymi komponentami.
Za obecne części to raczej nic nie dostaniesz, bo nie są to żadne topowe części z lat świetności platformy INTEL LGA 775.

Równie dobrze możesz kupić coś takiego:
http://allegro.pl/pc-i3-3220-4x3-30-4gb-320gb-intel-hd-w7-gwarancja-i6854370166.html

Jest to 3 generacja intela, potrzebna będzie tylko grafika, a w późniejszej perspektywie wymiana na jakiś i5 3 generacji.
A tu e-mail ze sklepu:
Witam,
System pełna wersja, dajemy oryginalny klucz, który został użyty do instalacji i aktywacji.
Płyta główna GA-H61M-DS2H
Zasilacz 400W NeoTEC Magnus