Daemon, Alochol 120% blokują napęd?

Tak jak w temacie juz napisałem. Zainstalowałem Deamona a po nim Alcohol 120% żeby zrobić obraz płyty. Wszystko było w porządku do czasu kiedy włożyłem płytkę z grą. Chwilę było słychać że komp próbuje coś tam czytać ale później już nie. W mój komputer nie widac tej płyty ani żadnej innej. Więc odinstalowałem oba programy ale problem nadal jest. O dziwo dziś rano wlączyła mi się płyta z kursem językowym ale inne juz nie idą. Jak skutecznie odinstalowac te programy? I co w ogóle teraz robić :roll:

Przywróć system sprzed zainstalowania programów. http://support.microsoft.com/kb/306084/pl

Już to robilem ale nic nie dało :roll:

Zobacz rozwiązanie.

Po pierwsze jestem kompletnie zielony i nawet nie wiem gdzie są te wtyczki o których tam pisze. Po drugie tak jak tam napisali odinstalowałem “pomocniczy IDE” czy coś takiego i po restarcie pojawia się “znaleziono nowy sprzęt: stacja dysków cd-dvd” I w Mój komputer jest ikonka z czerwpnym wykrzyknikiem. Po kilku sekundach ten “pomocniczy IDE” znów sam się instaluje, ikonka jest normalna a płyty jak nie działały tak nie działają :frowning:

Zainstalowałem Alcohola drugi raz i w opcjach wyświetla mi się że dysk E (czyli CD/DVD) jest na czerwono a poza tym są do niego dopisane dziwne literki. Jak zmienic opcje tego programu żeby odblokował mi ten dysk??