Daemon Tools bład 1500

Witam , mam problem z w/w programem. Gdy chce utworzyc wirtualny dysk wyskakuje mi bład jak w tytule i na tym zdjeciu : http://vlep.pl/1cimyq.jpg

Do tego nie moge zainstalowac sterownika SPTD , tutaj wyskakuje cos takiego http://vlep.pl/mxir1d.jpg

Szukam rozwiązania juz kilka dni i nic. Najlepszym sposobem był by format , ale na razie nie chce go robic. Pomożecie?

Próbowałem juz innych programów - bez skutku.

Odinstaluj daemon tools i zainstaluj ponownie bez spdt.

Nie da się , bo przy instalacji daemona instalator sptd włącza się chyba automatycznie. Poza tym nawet jesli tak zrobiłem to wyskakiwał bład jak na screenie nr 1.

Screen nr 2 za to wskazuje na możliwość blokady instalacji tego sterownika przez antywirusa, a kto wie czy i używanie go nie jest blokowane przez antywirusa. “Disable possible antivirus application” - zapewne prośba o wyłączenie wszystkich możliwych aplikacji antywirusowych. Jak się nie boisz, że w czasie instalacji Daemon’a złapiesz jakiegoś wirusa, to możesz wyłączyć antywirusa i wtedy spróbować zainstalować program :roll:

Zainstalowałeś pewnie kilka antywirusów w jednym systemie i stąd takie problemy. Zrezygnuj z kilku programów antywirusowych na rzecz jednego dobrego.

Tak , tak wiem. Tylko problem w tym , że antywirusa usunąłem 2 tyg temu (ESET) , bo blokował mi połączenie z netem. Aktualnie nie mam żadnego.

Dodane 20.09.2012 (Cz) 23:37

podbijam , pomoże ktoś ?