Daemon tools - instrukcja

(Waski99) #1

Witam pare dni temu zainstalowałem sobie daemon toolsa ,ale nie mam pojęcia co zrobić słyszałem ,że trzeba zmontować obraz czy jakoś tak i nie wiem co dalej. Może mi ktoś pomóc i napisać co dokładnie zrobić??

(efazeti) #2

piszesz jakbyś nie wiedział co to za program i do czego służy

w jakim celu go instalowałeś?

(Waski99) #3

chciałem zmontować obraz gry ale gdy go zmontowałem wyskakiwał błąd aby włożyć płytkę.

(efazeti) #4

rozumiem, że ten błąd wyskakiwał po zainstalowaniu gry, przy próbie jej włączenia, tak?

(Waski99) #5

błąd wyskakiwał przy włączaniu gry

(Onimusza666) #6

Najprawdopodobniej gra jest zabezpieczona i nie zadziała z DT :stuck_out_tongue:

(Waski99) #7

a czy da się ją jakoś odbezpieczyć??

(efazeti) #8

wszystko się da :slight_smile: ale nie o wszystkim można tu mówić :slight_smile:

(Onimusza666) #9

No właśnie :lol: Ale trzeba trochę na tym się znać-wiadomo saper myli się tylko raz! :stuck_out_tongue:

Poza tym na tym forum jest to temat tabu [-X Pozdrawiam.

(Danielm86) #10

jeśli kupiłes grę to nie widze problemu, by normalnie odpalać ją z płyty.

(Onimusza666) #11

Niby masz rację,ale jak się da, to wolę jak gierka chodzi mi bez płyty! Wiadomo stoi sobie na półce i nie niszczy się.A płyty najczęściej właśnie niszczą się podczas wyjmowania i wkładania.Takim sposobem pękła mi jedna gra przy wyjmowaniu z ''zatrzasku'' pudełka.Nie wymieniłem bo działa z kopi,a te pęknięcie nie przeszkadza-normalnie się instaluje. :stuck_out_tongue: