Daemon tools - instrukcja

Witam pare dni temu zainstalowałem sobie daemon toolsa ,ale nie mam pojęcia co zrobić słyszałem ,że trzeba zmontować obraz czy jakoś tak i nie wiem co dalej. Może mi ktoś pomóc i napisać co dokładnie zrobić??

piszesz jakbyś nie wiedział co to za program i do czego służy

w jakim celu go instalowałeś?

chciałem zmontować obraz gry ale gdy go zmontowałem wyskakiwał błąd aby włożyć płytkę.

rozumiem, że ten błąd wyskakiwał po zainstalowaniu gry, przy próbie jej włączenia, tak?

błąd wyskakiwał przy włączaniu gry

Najprawdopodobniej gra jest zabezpieczona i nie zadziała z DT :stuck_out_tongue:

a czy da się ją jakoś odbezpieczyć??

wszystko się da :slight_smile: ale nie o wszystkim można tu mówić :slight_smile:

No właśnie :lol: Ale trzeba trochę na tym się znać-wiadomo saper myli się tylko raz! :stuck_out_tongue:

Poza tym na tym forum jest to temat tabu [-X Pozdrawiam.

jeśli kupiłes grę to nie widze problemu, by normalnie odpalać ją z płyty.

Niby masz rację,ale jak się da, to wolę jak gierka chodzi mi bez płyty! Wiadomo stoi sobie na półce i nie niszczy się.A płyty najczęściej właśnie niszczą się podczas wyjmowania i wkładania.Takim sposobem pękła mi jedna gra przy wyjmowaniu z ‘‘zatrzasku’’ pudełka.Nie wymieniłem bo działa z kopi,a te pęknięcie nie przeszkadza-normalnie się instaluje. :stuck_out_tongue: