Daemon Tools Lite 4.35.5 - Błąd SPTD i systemu pod WINDOWS 7


(Alfik91) #1

Jestem szczęśliwym posiadaczem ORYGINALNEGO Windows 7 (32x), niestety nie mogę zainstalować najnowszej wersji Daemona, który rzeko chodzi pod W7... Czytałem na forach i innych stronach o tym problemie, który ja mam czyli błąd systemu (wymagany minimalnie W2000) oraz SPTD w wersji minimum 1.60 (w najnowszym Daemonie rzekomo instaluję się 1.62) lecz błędy te pojawiały się w wersjach beta "Sevena", a nie w wersji finalnej ;/ Proszę o pomoc i wszelkie możliwe rady...


(Onimusza666) #2

http://www.duplexsecure.com/downloads pobierz sobie to z tej stronki-postępuj zgodnie z komunikatami-odinstaluje się SPTD wyczyść kompa np.CCliner-i po restarcie powinna pójść ta instalka,a potem Daemon Tools.Oczywiście nie mam 100% pewności bo mam XP/ka.


(Wojteko10) #3

Deamon jest niekompatybilny z 7. Mi działa, choć za każdym razem muszę mu kliknąć , żeby mimo wszystko go uruchomił.


(Pawko86) #4

dziwne po zainstalowaniu najnowszej wersji nie wyskakuje komunikat o kompatybilność jak to miało miejsce w starej wersji wiec masz stara wersje.

najnowsza wersja jest tu http://www.disk-tools.com/download/daemon


(Alfik91) #5

Tak, ja rozumiem, ale próbowałem już, właśnie zainstalować przed Daemonem to SPTD i jest ta sama sytuacja. Niby się to instaluje, robię restart i potem instaluję Daemona, ale niestety i tak... Dupa ;/


(pakeroso) #6

A gdybyś spróbował Alcohola 52% FE ?

Jest całkowicie za free, potrafi nawet więcej niż Daemon, nie instaluje syfiastego toolbara i idealnie działa na moim 7.


(Skiff) #7

Daemon też nie instaluje syfiatego toolbara (o ile potrafi się odznaczyć opcję jego instalacji w kreatorze instalacji). Daemon Tools Lite w najnowszej wersji potrafi również tworzyć obrazy płyt (również zabezpieczonych!).

@Alfik91: trochę niejasno napisałeś. Czy błąd występuje w trackie instalacji SPTD (czyli przed restartem kompa), czy samego Daemona (czyli po restarcie, jak się pojawia normalnie instalator), czy może dopiero po instalacji?


(baciany) #8

JA mam ten sam problem. Błąd pojawia mi się przy próbie uruchomienia Daemon Toolsa..


(Pabliciak) #9

Najlepszy na Win7 jak na razie jest chyba UltraISO ;p

daemon był dobry tylko na XP :frowning: